Intensywny smak, oryginalna receptura oraz łagodzące działanie dla gardła – wszystkie te aspekty łączy w sobie nieduże i mieszczące się w każdej kieszeni opakowanie ziołowych cukierków Ricola. Dzięki wyciągom z aż 13 alpejskich ziół, cukierki Ricolastanowią smaczną alternatywę dla silnych lekarstw.

ricola

Smak natury

Ricola to znana w blisko 50 krajach na całym świecie marka wysokiej jakości cukierków o ziołowym smaku. Pyszne i aromatyczne cukierki Ricola zawierają wyciąg z aż 13 ziół, które uprawiane są na górzystym terenie Szwajcarii, w zgodzie z naturalnymi metodami wykluczającymi użycie herbicydów, środków owado- i grzybobójczych oraz sztucznych nawozów. Do grona tworzących cukierki Ricola ziółnależy między innymi wyrazista mięta pieprzowa, ślaz, prawoślaz lekarski, antyseptyczna szałwia, przywrotnik pospolity, tymianek oraz przeciwzapalny bez czarny. Dzięki swoim naturalnym właściwościom zioła te sprzyjają załagodzeniu bólu gardła. Co ważne, cukierki Ricola nie zawierają cukru, dzięki czemu mogą być bez obaw spożywane przezosoby dbające o linię.W zależności od potrzebymożemy wybrać jeden spośród czterech wariantów smakowych – oryginalny ziołowy, orzeźwiający AlpinFresh, owocową Żurawinę oraz łagodną Melisę.

Cukierki Ricolałączą w sobie naturalność ziół, szwajcarską recepturę oraz oryginalny smak. Wygodne opakowanie to dodatkowy atut, dzięki czemu zawsze możemy mieć produkty Ricola pod ręką.

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych przysmaków zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Ricola: Oryginalne ziołowe, AlpinFresh, Melisa, Żurawina

Waga: 40 g

Cena rekomendowana: 3,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF