14 lutego – Walentynki, czyli romantyczne święto, które sprawia, że chętnie okazujemy sobie uczucia. Tego niezwykłego dnia wręczając komuś bliskiemu drobny upominek, możemy okazać swoje uczucia. Warto sięgnąć po coś wyjątkowego, a z drugiej strony sprawdzonego, dlatego Wawel przygotował specjalnie na tę okoliczność słodką ofertę „Dla Ciebie”.

186Nie bez powodu znane powiedzenie mówi: „Przez żołądek do serca”. Dzień zakochanych stanowi idealną okazję, nawet dla najbardziej nieśmiałych, aby pokazać ukochanej osobie jak bardzo jest ważna i trafić do jej serca. Tylko jak to zrobić? Firma Wawel sugeruje 3 słodkie, proste i sprawdzone warianty, które wyrażą dużo więcej niż najpiękniejsze słowa…

Kocham jak to prosto… pokazać!

Po pierwsze gustowne bombonierki wypełnione czekoladkami o delikatnym nadzieniu z kremu czekoladowego z lekką nutą alkoholu. Pyszny prezent, który każde spotkanie uczyni romantycznym przeżyciem. Idealne do dzielenia się z bliskimi oraz wyrażania najgłębszych uczuć. Dla miłośników intensywnego smaku adwokatowe nadzienie, oblane szlachetną deserową czekoladą, zachwyci nie tylko podniebienie. W ofercie także bombonierka krówkowa, o głębokim smaku karmelu, która osłodzi wiele miłych chwil.

Po drugie, może by tak podarować komuś wyjątkowemu kompozycję najpopularniejszych czekolad Wawelu w wersji mini. Malaga, Kasztanki, Tiki Taki, Mleczna i Gorzka to zestaw słodkości, spośród których każda będzie unikalnym doznaniem smakowym.

Po trzecie Tiramisu. Ten deser potrafi przełamać pierwsze lody i wywołać uśmiech na twarzy drugiej osoby. Wawel umieścił 2 delikatne warstwy tiramisu wewnątrz czekoladowej tabliczki. Dodatkowo zwiększona gramatura pozwoli dłużej cieszyć się tym smakiem. Wyobraź sobie. Niezapomniane chwile w towarzystwie najznakomitszych czekoladek… i jak tu się nie zakochać?

Dużo miłości na Walentynki życzy Słodki Wawel.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF