Świeże, wiosenne barwy inspirowane najnowszymi trendami kolorystycznymi według Instytutu Pantone połączone z wygodą użytkowania – to wszystko znajdziemy w nowej linii dzbanków filtrujących BRITA Marella Pastel. Model dostępny jest w trzech, subtelnych i modnych kolorach, które nie tylko zachęcają do picia świeżej wody, ale również ożywiają wnętrze kuchni czy salonu.

Kochamy PastelePastelowe love

Wiosną chętniejzmieniamy aranżację wnętrza lub ożywiamy ją nowymi akcesoriami. Dobrym sposobem na małą metamorfozę otoczenia jest wprowadzenie nowych barw lub ich całkowita zmiana. Poprzez kolory wyrażamy emocje i styl, dlatego są one jednym z głównych czynników, które bierzemy pod uwagę przy zakupie nowych produktów. To samo dotyczy urządzania wnętrza będącego odzwierciedleniem naszych gustów i preferencji. Kolor nadaje mu wyjątkowego charakteru i pozwala zbudować klimat. Kuchnia, salon czy pokój dzienny staną się bardziej przytulne, gdy ich wystrój ożywimy za pomocą drobiazgów w radosnych barwach. Jeśli chcemy, by pomieszczenie stało się subtelne  i kobiece, postawmy na pastele, które zostały wskazane jako modne kolory Instytutu Pantone na 2016 rok.

Sposób na podkreślenie klimatu

Limitowana edycja dzbanków BRITA Marella Pastel to prosty sposób na urozmaicenie nastroju panującego we wnętrzu oraz pomysł na pamiętanie o regularnym piciu wody. Produkty dostępne są w trzech kobiecych, dyskretnych, pastelowych kolorach: delikatna pistacja, przejrzyste niebo oraz subtelna róża. Wśród nich rozpoznamy barwy wybrane przez Instytut Pantone kolorami 2016 roku. Dzbanki są lekkie i poręczne, a dzięki nienachalnym odcieniom doskonale prezentują się na wielkanocnym stole w jadalni czy na co dzień, w kuchennym otoczeniu. Stylowe dzbanki Marella Pastel to jednak nie tylko atrakcyjne gadżety, ale takżeakcesoria przydatnepodczas codziennego przygotowywania napojów
i posiłków. Dzięki filtracji woda kranowa staje się smaczniejsza, bardziej przejrzysta – jest idealna do picia na zimno, jak też do celów kulinarnych:stanowi idealną  bazę lekkich, wiosennych zup, sosów czy orzeźwiających napojów. Codzienną wygodę użytkowania zapewnia profilowany uchwyt oraz pokrywka z uchylną klapką wlewu wody, dzięki której można napełnić dzbanek bez konieczności zdejmowania pokrywki. Elektroniczny wskaźnik wymiany wkładu (Memo) automatycznie przypomina o konieczności wymiany wkładu filtrującego co 4 tygodnie. Półprzezroczysty lejek umożliwia kontrolowanie tempa procesu filtracji. Dzbanek i lejek filtra można bezpiecznie myć w zmywarkach automatycznych. Do modelu dzbanka BRITA Marella zaleca się stosowanie wkładu filtrującego MAXTRA.

Cena rekomendowana modelu BRITA Marella Pastel, pojemność Cool (pojemność całkowita 2,4 l;
(1,4 l wody filtrowanej) – 70 zł

Więcej informacji na: www.brita.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF