Delikatnie miętowe nadzienie i deserowa czekolada – taki wyrafinowany smak cukierków o nazwie After Party proponuje konsumentom w powakacyjnej odsłonie Fabryka Cukierków „Pszczółka” z Lublina.

After Party_srodekW cukierkach After Party Spółka zdecydowała się na nietypowe, ale niezwykle oryginalne połączenie smaków: słodkiego i chłodnego. Klienci „Pszczółki” znają ten smak z karmelków Lubelskie Miętowe z Czekoladą, w których miętowy smak łączy się z czekoladowym nadzieniem.

– W After Party odwróciliśmy sytuację i miętowe nadzienie oblaliśmy czekoladą – powiedział Marek Spuz vel Szpos, Prezes Zarządu Fabryki Cukierków „Pszczółka”. – Poza wyjątkowym smakiem naszą słodką nowość wyróżnia ekskluzywne opakowanie utrzymane w szmaragdowo-złotej kolorystyce. Jesteśmy przekonani, że After Party podbiją rynek i, podobnie jak Miętowe Lubelskie z Czekoladą, staną się jedną z naszych top-marek – dodał Marek Spuz vel Szpos.

Cukierki dostępne będą w eleganckich i poręcznych 100-gramowych opakowaniach.

To kolejna nowość w tegorocznej ofercie „Pszczółki”. Najmłodszym konsumentom Spółka zadedykowała na początku roku serię karmelków „Super P!” w mlecznej czekoladzie z owocowym nadzieniem.  Do grona bakaliowych przekąsek, które mają już grono wiernych fanów, dołączyła Czarna Porzeczka w Czekoladzie, zaś hitem tegorocznej wiosny okazały się czekoladki Magic Kiss. W letniej ofercie znalazły się natomiast Śmietankowe Love – śmietankowe karmelki w czterech owocowych smakach: bananowym, pomarańczowym, truskawkowym i ananasowym.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF