Niestandardowa kruchość, skład oparty wyłącznie o naturalne produkty i rodzinne przywiązanie do tradycji i wysokiej jakości. Tak pokrótce opisać można wafelki Loacker. Ich smakiem cieszą się fani słodkości w stu krajach, na pięciu kontynentach. Od teraz również w Polsce.

waf„Oferujemy ludziom na całym świecie przyjemność czystej i zdrowej naturalnej dobroci.”

Loacker

Słodycz inna niż wszystkie

Znane na całym świecie i zupełnie wyjątkowe wafelki Loacker od prawie stu lat podbijają serca wielbicieli nietuzinkowych łakoci. Wyróżniają je przede wszystkim niezwykła chrupkość, którą uzupełnia aksamitne nadzienie o delikatnym smaku. Sekretem kruchości wafelków jest blisko stuletnia receptura, oparta jedynie na naturalnych składnikach najwyższej jakości oraz poszanowanie środowiska naturalnego. Waflowe kanapki Loacker Sandwich powstają w sercu Alp, w otoczeniu nieskazitelnie czystej przyrody Dolomitów.

Włoskie orzechy laskowe, naturalna wanilia Bourbon, prawdziwa czekolada, mleko oraz świeża, górska woda są gwarancją niezwykłej delikatności, świeżości i chrupkości wafelków Loacker.

Nie znajdziesz w nich barwników, konserwantów, tłuszczy utwardzonych (trans), genetycznie modyfikowanych składników i oleju palmowego. Dlategomożeszsięnimidelektować bez wyrzeczeń.

Natomiastniezwykła forma podzielonana 9 mini wafelkówsprawia, żedoskonałym smakiemwafelków Loacker możemy cieszyć się również w szerszym gronie.

Po więcej informacji na temat wyjątkowych i niezwykle smakowitych łakoci zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

 Wafelki marki Loacker: czekolada, gorzka czekolada, orzech laskowy, mleczno-waniliowe

Waga: 25 g

Cena rekomendowana:  1,49 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF