Kiedyś marzyliśmy o robocie kuchennym, który spełniałby wszystkie funkcje kuchenne. O takim, który wyrabiał ciasto, miksował, siekał, mielił mięso. Niestety wtedy mogliśmy jedynie o takim tylko pomarzyć. Z tych, które były dostępne na rynku, żaden nie miał takich funkcjonalności. W tej chwili pojawiła się nowa seria robotów Bosh, które spełniają wiele funkcji.

Zresztą zobaczcie sami!

Nowa seria robotów kuchennych MUM5 marki Bosch to uzupełnienie zainicjowanej niedawno linii Styline, która zdążyła już oczarować miliony użytkowników na całym świecie zarówno niepowtarzalnym designem, jak i supernowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Przyjrzyjmy się więc bliżej nowej propozycji spod znaku Bosch.

Sercem urządzenia jest silnik, który musi sprostać najrozmaitszym zadaniom kuchennym. Dlatego najsilniejsze modele MUM5 wyposażono w silniki o mocy 900 W. Ma to szczególne znaczenie podczas wyrabiania cięższych i bardziej pracochłonnych ciast. Ponadto wyższa prędkość pracy istotnie ułatwia ubijanie jajek lub śmietany. Dodajmy do tego wielokierunkowy, planetarny ruch końcówek, który umożliwia efektywne zbieranie składników z wszystkich części misy (system MultiMotionDrive), i mamy przepis na idealny efekt pracy.

Nowe roboty kuchenne MUM5 górują nad konkurencją również jeśli chodzi o pojemność misy i możliwość rozbudowy o wyposażenie dodatkowe. W praktyce oznacza to, że jednorazowo urządzenie może ugniatać aż do dwóch kilogramów ciasta (0,75 kg mąki + składniki). W zależności od modelu do dyspozycji mamy też maszynkę do mielenia mięsa, rozdrabniacz, zestaw tarcz ze stali szlachetnej, mikser 1,25l, końcówki do mieszania ciasta i ubijania piany oraz hak do zagniatania ciasta i wyciskarkę do cytrusów. Dzięki MUM 5 bez trudu uporamy się praktycznie z wszystkimi pracami kuchennymi. Łatwą i szybką wymianę akcesoriów gwarantuje z kolei system EasyArmLift, który wspomaga ruch ramienia przy zakładaniu misy i elementów wyposażenia.

 

I jak Wam się podoba?

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF