Składane pojemniki silikonowe marki Jan Niezbędny zostały docenione przez konsumentów i redakcje prestiżowych magazynów. W wyniku badań i głosowania otrzymały aż trzy wyróżnienia, a tym samym tytuły Superproduktu, Produktu Roku 2015 oraz Najlepszego Produktu 2015 Wiadomości Handlowych.

Pojemnik_silikonowy_zielonySkładane pojemniki silikonowe Jana Niezbędnego z sukcesem odpowiadają na potrzeby konsumentów. Produkty cieszą się popularnością dzięki estetyce wykonania, czterem różnym rozmiarom do wyboru w zależności od potrzeb oraz przydatną funkcją składania. To dzięki niej zaoszczędzamy miejsce w torbie, plecaku czy kuchennych szafkach.

Tytuł Produkt Roku przyznali Konsumenci, typując ich zdaniem najlepsze i najbardziej innowacyjne nowości rynkowe. Pojemniki silikonowe wykazały się w badaniu najwyższymi wskaźnikami atrakcyjności i zadowolenia w swoich kategoriach.

W wyniku głosowania na Najlepszy Produkt 2015 Wiadomości Handlowych pojemniki również okazały się bezkonkurencyjne – przydzielono im pierwsze, złote miejsce, w kategorii „Innowacje chemiczne”.

Z kolei prestiżowe wyróżnienie Superprodukt przyznało jury magazynów Świat Kobiety oraz Mam Dziecko. Świat Kobiety docenił produkty Jana Niezbędnego w kategorii „Dom” i „Drobny sprzęt AGD”, a Mam Dziecko za „Akcesoria dla dzieci i rodziców”.

Pojemniki silikonowe marka Jan Niezbędny wprowadziła do swojej oferty w 2014 roku.

www.janniezbedny.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF