Jak karnawał, to oczywiście pączki, a jak pączki, to oczywiście z powidłami! Nowe powidła śliwkowe Stovit przywodzą na myśl wspomnienie smaku domowych, babcinych przetworów. Oparte o tradycyjną recepturę powidła Stovit są najlepszym dodatkiem do karnawałowych słodkości.

wizualizacja_powidla-sliwkoweJako kulinarna specjalność naszego pięknego kraju, powidła niezmiennie od wielu lat cieszą się uznaniem konsumentów i pozostają niewzruszone wobec przemijających mód na wymyślne przetwory owocowe o egzotycznych smakach. Owszem, można poeksperymentować chociażby z dżemem z avocado z dodatkiem mandarynki o aromacie kiwi, ale każdy prędzej czy później zatęskni do smaków znanych jeszcze z czasu dzieciństwa. Taki właśnie jest sekret naszych powideł: niepowtarzalny smak i tradycja!

Powidła śliwkowe zawsze wyróżniały się na tle innych przetworów wyjątkową konsystencją i nieporównywalnym smakiem: słodycz z delikatną kwaśną nutką. Smak powideł zależy przede wszystkim od gatunku i jakości owoców wykorzystanych w ich produkcji, dlatego dbamy, aby do naszych słoiczków trafiały tylko najlepsze owoce!

Powidła śliwkowe Stovit nie zawierają sztucznych barwników.

Cena: ok. 8 zł/450g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF