Od 1 września startuje jubileuszowa promocja marki JAWO. Firma JAWO – znany i lubiany przez konsumentów producent mrożonych dań gotowych w tym roku obchodzi swoje 20-lecie.

Z tej okazji częstochowski producent przygotował urodzinową niespodziankę – 20% produktu gratis w prezencie na 20 urodziny. Promocją objętych jest 6 topowych produktów znajdujących się w ofercie detalicznej firmy. Promocyjne produkty dostępne są w specjalnie oznakowanych powiększonych opakowaniach. Promocja do wyczerpania się zapasów.

 

Jubileuszowej promocji towarzyszy kampania TV. Marka JAWO pojawi się w kanałach tematycznych: AXN, Comedy Central, Fox Life, BBC Lifestyle, BBC Entertainment, Club TV, MTV Polska, Zone Europa, AXN Crime, Universal Channel, Comedy Central Family, 13th Street Universal skierowanych do młodych, aktywnych osób.

W swojej ofercie firma JAWO  ma ponad 30  produktów, od pierogów wytrawnych i na słodko, przez kluski śląskie, pyzy, knedle, kopytka, kluski leniwe, po uszka, krokiety, naleśniki i placki ziemniaczane. Wszystkie produkty JAWO przygotowywane są wg starannie dobranych receptur i wyselekcjonowanych składników, są naturalne i nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. „Dbałość o jakość naszych produktów wynika z idei, która przyświeca nam od 20 lat. Naszym celem jest produkcja smacznej i zdrowej żywności dla wszystkich czynnych zawodowo osób, które nie mają zbyt wiele czasu na przygotowywanie posiłków dla siebie i rodziny, ale które mimo to lubią mądrze jeść. Najwyższą jakość i wyjątkowy, domowy smak naszych produktów są dla nas niezmiernie ważne, dlatego zdecydowaliśmy się na tradycyjną ręczną metodę wyrobu pierogów i klusek. Produkujemy około kilkaset ton miesięcznie, co czyni nas największym producentem tego typu mrożonek w Polsce. Nasze produkty cieszą się dużą sympatią wśród konsumentów, za którą serdecznie dziękujemy. To właśnie dzięki tej sympatii obchodzimy dziś nasze 20 –ste urodziny. W ramach podziękowań przygotowaliśmy dla konsumentów jubileuszową promocję czyli powiększone o 20% paczki wybranych produktów” – mówi Prezes firmy Jawo Renata Kasprzycka.

Firma JAWO w ciągu 20 lat swojego istnienia wyprodukowała ponad 35,2 milionów kilogramów pierogów i ponad 54 miliony paczek produktów z ziemniaków. Produkty marki JAWO były wielokrotnie nagradzane i otrzymały ponad 30 nagród i wyróżnień, m.in. znak Ministra Rolnictwa „Poznaj Dobrą Żywność” oraz certyfikat „Doceń Polskie”.

 

www.jawo.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF