Lody Pomarańcza i Migdał w Czekoladzie to najnowszy, 100. smak w ofercie marki Grycan – Lody od pokoleń. Nowej kompozycji będzie można spróbować już od kwietnia w ponad 140 lodziarnio-kawiarniach, które Państwo Elżbieta i Zbigniew Grycanowie firmują własnym nazwiskiem.

Lody marki Grycan – Lody od pokoleń już od niemal 12 lat wytwarzane są w podwarszawskim Majdanie według tradycyjnych, rodzinnych receptur z wykorzystaniem najwyższej jakości składników. W tym czasie powstało 99 różnych smaków, wśród których znalazły się tak unikalne jak lody Różane, Chałwowe czy Śliwka w Czekoladzie.

– Od początku istnienia naszej firmy ciągły rozwój oferty, szukanie inspiracji i zaskakiwanie smakoszy lodów było dla nas wyjątkowo ważne. Dlatego z niezwykłą przyjemnością proponujemy naszym gościom kolejny, już 100. w historii naszej marki, smak lodów – Pomarańcza i Migdał w Czekoladzie mając nadzieję, że spotka się z ich uznaniem.–  mówi Elżbieta Grycan, właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Najnowszy smak lodów Grycan to oryginalne połączenie deserowej czekolady, skórki pomarańczowej i chrupiących migdałów, a inspiracją do jego stworzenia był obecny w stałej ofercie lodziarnio-kawiarni Grycan – Lody od pokoleń Tort Angielski. – Setny smak musiał być wyjątkowy, dlatego postawiliśmy na elegancką kompozycję trzech szlachetnych składników – dodaje Elżbieta Grycan.

Lody Grycan Pomarańcza i Migdał w Czekoladzie będą dostępne we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce od kwietnia 2016 roku.

Nowy smak dołączył do szerokiej gamy kilkudziesięciu smaków lodów tradycyjnych, tworzonych na bazie śmietanki kremówki i żółtek jaj, lodów jogurtowych oraz sorbetów z owoców. Goście lodziarnio-kawiarni mogą próbować również domowych ciast oraz tortów, rurek z bitą śmietaną, tortów lodowo-bezowych, świeżo wyciskanych soków i koktajli owocowych oraz kawy parzonej z wyjątkowej, włoskiej mieszanki.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF