Dla wielbicieli czekoladowych przysmaków nowość firmy Granex to nie lada gratka! Nowe płatki śniadaniowe Choco Ball to czekoladowe kuleczki, idealne nie tylko dla porannych łasuchów. Dzięki zawartości dziesięciu cennych witamin zadowolą nawet najbardziej wymagającego, zarówno małego, jak i dużego konsumenta.

 

 

 


Choco Ball firmy GRANEX to zbożowe płatki śniadaniowe w kształcie kulek o smaku czekoladowym, który uzyskano dodając kakao o obniżonej zawartości tłuszczu. Dzięki wykorzystaniu w ich produkcji pełnych ziarnie zbóż takich jak pszenica, kukurydza i ryż, stanowią nie tylko smaczny i lekki, lecz również bardzo pożywny posiłek, idealny na początek dnia. Wyjątkową zaletą płatków Choco Ball jest dodany do nich kompleks 10 witamin – C, E, B1, B6, B12, niacyny, kwasu pantotenowego, kwasu foliowego, biotyny. Zapewniający od 16% do 34% dziennego zapotrzebowania organizmu na te składniki. Taka kompozycja to istotny wkład w zrównoważony rozwój organizmu oraz prawidłowe jego funkcjonowanie w ciągu dnia.
Na śniadanie dla łasuchów
Płatki Choco Ball firmy GRANEX najlepiej smakują w połączeniu z mlekiem lub jogurtem, zarówno naturalnym, jak owocowym. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą dbać o swoją dietę, a zarazem móc pozwolić sobie coś słodkiego, bez negatywnych konsekwencji dla zdrowia. To, co wyróżnia płatki śniadaniowe Choco Ball to naturalny skład – płatki firmy GRANEX nie zawierają bowiem sztucznych dodatków smakowych i zapachowych oraz konserwantów. Charakteryzuje je również niewielka zawartość cukrów, która pozwoli w pełni cieszyć się czekoladowym smakiem zbożowego śniadania.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF