Wszyscy uwielbiamy, gdy przedmioty, z których korzystamy na co dzień, stają się coraz doskonalsze, aby jeszcze bardziej ułatwić nam życie. To właśnie dlatego technologia bezprzewodowego odkurzania jest coraz bardziej popularna i lubiana przez ludzi na całym świecie. Nieważne, czy dopiero masz zamiar go kupić, czy potrzebujesz więcej powodów, aby być zadowolonym z jego posiadania. Oto 10 argumentów, dla których bezprzewodowy odkurzacz to zmiana stylu życia.

1. Z myślą o wygodzie
Bezprzewodowy odkurzacz możesz po prostu wziąć ze sobą i iść gdziekolwiek chcesz, co czyni go doskonałym kompanem współczesnego życia. Nie musisz się schylać, żeby podłączyć go do gniazdka elektrycznego, co jest szczególnie ważne dla osób mających problemy z poruszaniem lub bólami pleców!

2. Bez kabli, bez ryzyka
Kable rozciągające się wokół nóg krzeseł, zwisające ze schodów i zahaczające się o kanty mogą stanowić niemałe zagrożenie podczas odkurzania. Pozbądź się go, wyganiając kabel z domu!

3. Nieprzerwana praca
Masz już dosyć przypadkowego odłączenia się odkurzacza za każdym razem, gdy znajdziesz się za daleko od gniazdka? Z bezprzewodowym urządzeniem nie ma takiej obawy. Zacznij od jednego końca domu i zakończ na drugim bez żadnej przerwy – po kłopocie!

4. Zmienia sposób sprzątania
Bezprzewodowe odkurzanie rewolucjonizuje nasze nawyki. Zamiast czekać na duże, cotygodniowe porządki, możesz w każdej chwili wyjąć urządzenie akumulatorowe, aby odświeżyć czy to pojedynczy pokój czy całe mieszkanie – to proste i szybkie.

5. Wsiadaj do samochodu (lub przyczepy kempingowej albo łodzi)
Okruchy oraz kurz nie gromadzą się wyłącznie w domu. Dlatego potrzebujesz urządzenia, które dotrze w każde miejsce wymagające posprzątania. Bezprzewodowe odkurzacze są bardziej mobilne i wiele z nich posiada wypinaną część ręczną np. VAX Air Cordless Lift lub Air Cordless Switch, która pomaga dotrzeć m.in. do przestrzeni meblowych czy schodów w domach, a także wnętrza samochodu czy nawet łodzi.

6. Długi czas pracy
To prawda, że kiedyś akumulatorowe urządzenia nie pozwalały na zbyt długie użytkowanie. Technologia jednak pędzi do przodu i dzięki niej możesz odkurzyć cały dom bez potrzeby ponownego ładowania. Mnóstwo produktów korzysta z baterii litowo-jonowych, które posiadają dużą moc i pozwalają na długą pracę. Ponadto siła ssania pozostaje wysoka, nawet gdy poziom naładowania jest niski.

7. Trasa bez gniazdek
Gdzie jest najbliższe gniazdko? Kogo to obchodzi! Odkurzaj dowolną przestrzeń i nie martw się, czy uda Ci się dosięgnąć schodów. Nic Cię nie ogranicza!

8. Jest lekki
Zaimponuj domownikom, podnosząc swój odkurzacz bez wysiłku. Może to dlatego, że ćwiczysz, a może dlatego, że dzisiejsze odkurzacze bezprzewodowe są naprawdę lekkie. Przykładowo VAX Air Cordless Lift posiada wypinaną część ręczną, którą możesz z łatwością przenieść w każde miejsce w domu.

9. Miłe dla oka
Każdy lubi pochwalić się swoim najnowszym gadżetem. Nie inaczej jest z odkurzaczem bezprzewodowym – bez niechlujnych przewodów zwisających wokół możesz go z dumą wszystkim prezentować. Urządzenia bezprzewodowe VAX mogą się poszczycić wykończeniem najwyższej jakości, dzięki czemu na pewno będą pasowały do Twojego domu.

10. Docieraj wszędzie
Dla tych z nas, którzy nie zostali obdarzeni wysokim wzrostem, zawsze znajdą się zakurzone miejsca, gdzie ciężko dotrzeć. Bez ograniczającego Cię kabla, możesz użyć bezprzewodowego odkurzacza, aby się do nich dostać – górna część szafy, karnisz, najwyższe półki – odzyskaj swój dom!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF