Na rynku pojawiła się nowość marki Ludwik – żelowe kapsułki do prania. Skierowane są do osób, które poszukują produktu skutecznego, bezpiecznego dla tkanin i przede wszystkim wygodnego w użyciu.

Coraz częściej potrzebujemy produktów, które ułatwią nam codzienne życie i pozwolą oszczędzić cenny czas. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, GRUPA INCO S.A. stworzyła żelowe kapsułki do prania marki Ludwik, które wypełnione są skoncentrowanym płynem. Produkt jest bardzo łatwy w użyciu, wygodny w przechowywaniu i świetnie poradzi sobie nawet z trudnymi plamami.

„Nieustannie ulepszamy receptury naszych wyrobów, aby spełniały coraz wyższe wymagania Klientów. Dzięki temu Ludwik ceniony jest za swoją wysoką jakość i skuteczność .” – mówi Magdalena Stankiewicz – Kanarek, GRUPA INCO S.A. „W portfolio marki Ludwik  jest obecnie wiele domowych środków czystości, m.in. płyny uniwersalne, płyny do mycia szyb i glazury, mleczka czyszczące.”

3

Żelowe kapsułki do prania Ludwik

Żelowe kapsułki dostępne są w dwóch wariantach – do prania tkanin białych oraz kolorowych. Posiadają doskonałe właściwości piorące i odplamiające. Dzięki nowoczesnej i innowacyjnej formule oraz skoncentrowanym składzie, skutecznie rozprawią się z najbardziej uporczywymi plamami, jednocześnie chroniąc tkaniny przed utratą kolorów oraz szarzeniem. Ponadto produkt nadaje praniu przyjemny, świeży zapach, który długo utrzymuje się na ubraniach.

Opakowanie: 22 szt. kapsułek po 30 g (cena ok. 22 zł).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF