Słodka przekąska bez wyrzutów sumienia? Dzięki nowemu produktowi firmy Verbena przekonasz się, że to możliwe. Żelki Verbena stworzone z myślą o nowoczesnej kobiecie, której zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.Wyróżniają się znakomitym smakiem i zawartością witaminy C – a to wszystko w niewielkim, poręcznym opakowaniu, które zmieści się w każdej damskiej torebce.
Który smak wybierzesz?

Fot. VerbenaKupując żelki Verbena możesz wybierać spośród trzech wariantów – dzikiego bzu, dzikiej róży oraz aloesu z winogronem. Ich niebanalny smak spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego konsumenta, a naturalny aromat i zrównoważona słodycz sprawią, że żelki znakomicie zastąpią lekką przekąskę. Jeśli zawrotne tempo codziennego życia stawia przed tobą trudne wyzwania i potrzebujesz energii, by im sprostać – żelki Verbena powstały właśnie z myślą o tobie. Możesz sięgnąć po nie w każdej chwili, nawet wtedy, gdy brakuje ci czasu.

Zdrowie przede wszystkim

Żelki Verbena zawierają wyciąg z kwiatów, ziół leczniczych i owoców, a ich dobroczynne właściwości znakomicie wpływają na nasze zdrowie i dobre samopoczucie.Dodatek witaminy C, niezbędnej dla funkcjonowania naszego organizmu, poprawia metabolizm i wspomaga działanie układu odpornościowego.

Atrybut nowoczesnej kobiety

Lekka przekąska zamknięta w małym, poręcznym opakowaniu zmieści się w każdej damskiej torebce, nawet tej najmniejszej. Bez problemu odnajdziesz ją w plątaninie kobiecych akcesoriów – nowoczesny, atrakcyjny design sprawia, że żelki Verbena trudno przeoczyć.

Wychodząc rano do pracy upewnij się, że wzięłaś wszystko. Szminka? Telefon? Terminarz? Nie zapominaj o dobrym samopoczuciu i pozytywnej energii, ukrytych w opakowaniu żelek Verbena.

Produkt dostępny w smakach: dzika róża, dziki bez, aloes i winogrona.
Cena detaliczna: około 2,70 zł
Gramatura: 60 g
Marka: Verbena
Producent: I.D.C. Polonia

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF