Każdego roku, przez cały wrzesień, wznosimy toasty urodzinowe za Jacka Daniela, człowieka który nigdy nie chodził utartymi ścieżkami. A ponieważ Jack zawsze podążał swoją drogą, my również chcemy przełamywać stereotypy. Dlatego też świętując z nami urodziny Jacka możesz równocześnie wygrać niezapomnianą imprezę dla siebie. Wystarczy, że wzniesiesz toast za gentlemana z Lynchburga, a my zorganizujemy Ci najlepsze urodziny w życiu.

1Jeśli chcesz sprawdzić jak wygląda impreza zorganizowana w duchu niezależności, to wystarczy, że pokażesz nam, jak wznosisz  toast na urodziny Jacka. My wybierzemy dwa najlepsze, najbardziej kreatywne i ich autorom zorganizujemy urodziny życia. Pokażmy całej Polsce jak wznosimy toasty za Jacka.

Przez cały wrzesień, do wybranych klubów w całej Polsce, będą wpadały Teamy Jack’a. Nasi ludzie będą nagrywali Wasze toasty na urodziny gentelmana z Lynchburga. A jeśli nie spotkasz nas w klubie wejdź na www.urodzinyjacka.pl. Tam  również możesz nagrać swój toast. Zgłoszenia przyjmujemy do końca października . Więcej szczegółów na www.urodzinyjacka.pl.

JACK DANIEL’S PRZYPOMINA: PIJ ODPOWIEDZIALNIE

www.pijodpowiedzialnie.pl

Odwiedź nas na Facebooku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF