Zielona herbata to napój, który od tysiąca lat jest ceniony za swoje dobroczynne działanie. Doskonale smakuje świeżo zaparzona, a serwowana na zimno przyjemnie orzeźwia w ciepłe dni. Odpowiednio dobierając czas parzenia napoju, możemy wydobyć z listków działanie pobudzające lub uspokajające. Swój wyjątkowy smak zielona herbata zawdzięcza bardzo starannemu procesowi wytwarzania. Powstaje z pominięciem procesu fermentacji, a młode listki zbiera się ręcznie z drzewka i w ciągu zaledwie godziny od zerwania poddaje suszeniu. Marka Herbapol zaprasza do odkrycia wyjątkowych właściwości herbat zielonych.

3. Herbapol_herbaty zielone

Spróbujcie szlachetnej zielonej herbaty w wersji liściastej o czystym smaku. W napoju tym tkwi tajemnica długowieczności, jasności umysłu i aktywności. Aby napar zachował jak najlepsze właściwości smakowe, mieszankę należy zalewać wodą o temperaturze pomiędzy 60 a 90 stopni Celsjusza. Herbata Zielona Herbapol jest dostępna także w wersji wzbogaconej orzeźwiającą nutą cytryny. Do starannie zebranych i ususzonych listków dodano skórkę cytryny, która nadaje naparowi bardziej wyrazisty charakter.

Herbaty zielone Herbapol to także herbaty ekspresowe dostępne w wygodnych w użyciu torebkach z zawieszką. Pozwolą cieszyć się wyjątkowym smakiem najlepszych listków herbacianych, dobroczynnymi właściwościami naparu oraz łatwością przygotowania. Możemy rozkoszować się smakiem herbaty w wariancie klasycznym lub wzbogaconym owocem soczystej wiśni.

Herbata Zielona liściasta

Zawartość opakowania: 100g

Herbata liściasta z cytryną

Zawartość opakowania: 80 g

Sugerowana cena detaliczna: 4,99 zł

Herbata Zielona ekspresowa

Zawartość opakowania: 40 g (20 saszetek po 2,0 g)

Herbata zielona kwitnąca wiśnia

Zawartość opakowania: 34 g (20 saszetek po 1,7 g)

Sugerowana cena detaliczna: 4,69 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF