Lato to idealny czas na aktywny wypoczynek i podejmowanie nowych wyzwań. Jeśli w tegoroczne wakacje zamierzasz zmierzyć się z czymś dla Ciebie nowym, podziel się tym ze wszystkimi na profilu Overmax Polska i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Wakacyjny_konkursOvermax_innyrozmiarZrób zdjęcie wyzwaniu, umieść je na swoim profilu FB z opisem: „Wakacyjny #konkursovermax” i  w dwóch zdaniach uzasadnij swój wybór.  Na autorów najlepszych zdjęć – najoryginalniejszych pomysłów, czekają 2 smartfony Vertis Aim, 2 smartfony  Vertis Famy2 oraz 2 zestawy ActiveSound 1.0.

Vertis Aim to elegancki smartfon dla osób ceniących sobie solidność wykonania, nowoczesny design i parametry techniczne. Dołączony do telefonu zestaw samochodowy – słuchawki, ładowarka samochodowa i nawigacja z dożywotnią licencją na mapę Polski, sprawi, że telefon przyda się także osobom, które często podróżują. Vertis Aim to klasa sama w sobie.

Z myślą o rodzinie w puli nagród znalazł się model Vertis Famy. Kolorowy smartfon w przystępnej cenie jest idealnym prezentem dla każdego. Prosta obsługa, ciekawy design i dostęp do marketu bezpłatnych aplikacji sprawią, że korzystanie z naszego urządzenia będzie proste nawet dla osób nie mających do tej pory kontaktu z technologią.

Nagrody_wakacyjnego_konkursu_innyrozmiarZestaw ActiveSound 1.0 to rewolucyjne połączenie słuchawek z odtwarzaczem MP 3. Urządzenie jest idealnie dopasowane kształtem do ludzkiego ucha i pozwala przez długie godziny cieszyć się ulubionymi brzmieniami. Trwała, wodoszczelna konstrukcja chroni ActiveSound przed zalaniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Nieważne – pływasz, jeździsz, czy biegasz, słuchawki są zawsze z Tobą!

Konkurs trwa do 15.08.14. Wyniki zostaną ogłoszone na fanpage Overmax Polska 20.08.14.

Nie zwlekaj! Podejmij wyzwanie z Overmax!

Wszystkie informacje oraz regulamin dostępne są na Facebook.com/overmaxpolska oraz www.overmax.eu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF