Tesco zaprasza klientów do przeniesienia się w kulinarny świat Włoch – krainy makaronów, serów, ziół i przypraw. Szeroka gama włoskich produktów dostępnych w sklepach sieci, aż do 16 września oferowana jest w promocyjnych cenach.

Tesco_makaronWśród produktów, jakie sklep proponuje swoim klientom znajdują się m.in. wędliny i sery z różnych zakątków Italii, świeże zioła w doniczkach, desery oraz cała gama makaronów – zarówno tradycyjnych, jak i świeżych, z których można przygotować prawdziwą włoską ucztę. W czasie trwania akcji także Bistro Tesco serwuje swoim klientom włoskie dania.

Produkty z „Włoskiej uczty” dostępne są w stałej gamie Tesco, zaś do 16 września sieć oferuje je w obniżonych cenach. I tak, czerwone pesto 190 g kosztuje 3,99 zł, zaś ser Grana Padano 200 g – 11,99. Desery Panna Cotta, Profiteroles i Tiramisu kupimy po 4,49 zł, zaś szynkę Prosciutto Crudo – 6,99 zł za 100 gramów.

Przepisy na potrawy z wykorzystaniem produktów dostępnych w sklepach można znaleźć na internetowej „Smacznej Stronie Tesco”. Oferta komunikowana jest w gazetce promocyjnej, zaś specjalnie na tę okazję wydany został katalog „Włoska Uczta. Odkryj inspirujące smaki Italii” z informacjami na temat produktów oraz wskazówkami dotyczącymi przygotowania oryginalnych włoskich potraw.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF