Tej wiosny Starbucks® wprowadził do oferty ciastko owsiane z nadzieniem z prawdziwej Nutelli®, które tak samo jak Twoja kawa Starbucks® rozpieszcza podniebienie. Posiadacze kart Starbucks® mogą skorzystać z promocyjnej ceny 5,50 zł za ciastko kupując je razem ze swoją ulubioną kawą.

Ciastko owsiane z NutelląKto nie zna Nutelli®? To orzechowo-kakaowy krem, który niemal każdemu kojarzy się z urokami dzieciństwa. Wielu dorosłych też nie potrafi mu się oprzeć. Od kwietnia w kawiarniach Starbucks® można spróbować nowego przepysznego owsianego ciastka wypełnionego Nutellą®. Ciastko jest lekkie i delikatnie ciągnie się w ustach. Smakiem zachwyca połączenie płatków owsianych i aksamitnego kremu z orzechów. Do jego wypieku używa się jaj pochodzących od kur z wolnego wybiegu.

Ciastko owsiane z Nutellą® idealnie łączy się z nową kawą Starbucks Peru® o orzechowym smaku i aromacie, pochodzącą z plantacji mieszczących się na zboczach Andów. Ziarna tej zrównoważonej oraz średnio palonej kawy można wybrać jako Origin Espresso, czyli podstawę do swojego ukochanego napoju – Latte, Cappuccino czy Americano.

Do 11 maja wszyscy posiadacze kart Starbucks® mogą kupić ciastko owsiane z Nutellą® w wyjątkowej cenie. Każdy, kto wybierze swój ulubiony napój i zapłaci Starbucks Card® będzie mógł otrzymać ciastko za jedyne 5,50 zł.

Już dziś odwiedź kawiarnię Starbucks®, delektuj się swoją kawą i ciastkiem owsianym z Nutellą.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF