Kobiecy. Wyrafinowany. Olśniewający jak blask hollywoodzkich premier. Johnnie Walker Gold Label Reserve

Co znajduje się za kulisami najbardziej pożądanego kobiecego koktajlu tego sezonu? Ten sekret poznali goście, który przybyli na przyjęcie TOUS Spring Cocktail Party, ulubionej marki biżuteryjnej gwiazd, które odbyło się w czwartek 6 czerwca hotelu H15 Boutique Apartaments w Warszawie.
Tego wieczoru swoją premierę miał koktajl Oh My Gold!, który powstał na bazie Johnnie Walker® Gold Label Reserve® – zwanej szampanem wśród whisky.

 

Emocje, które towarzyszą światowym premierom, widok gwiazd celebrujących sukcesy  na czerwonym dywanie olśniewających kreacjami największych domów mody – to wszystko przywodzi nam na myśl koktajl Oh My Gold! Oczarował on przybyłych na imprezę TOUS gości złotym blaskiem i kremową delikatnością miodowej nuty czarnego bzu. Sekret jego smaku poznały już jedne z najjaśniej świecących na salonach gwiazd  Anna Czartoryska, Edyta Herbuś oraz Marcelina Zawadzka. Celebracja wyjątkowych chwil wymaga odpowiednich przygotowań. Nie ma kompromisów, każdy, najdrobniejszy element jest tu na wagę złota. Oh My Gold! to starannie dobrana kompozycja składników serwowana w wyjątkowo cennej oprawie, która dopełni ten zestaw, niczym luksusowa biżuteria…

 

Najcenniejszym składnikiem Oh My Gold! jest Johnnie Walker® Gold Label Reserve®.
Ta intensywna, mieniąca się tysiącami drobinek złota whisky to arcydzieło stworzone przez Master Blendera Johnnie Walker, Jima Beveridge’a. Jej smak to kompozycja kremowej nuty, która przechodzi stopniowo w głębsze miodowe tony – jest wyraźna i zarazem subtelnie słodka. Aromat kandyzowanych owoców z akcentami słodkiego dymu z Zachodniego Wybrzeża w Johnnie Walker® Gold Label Reserve® to wielowymiarowe doznanie stanowiące wyważoną całość.

 

Poniżej przedstawiamy przepis na koktajl na bazie

Johnnie Walker® Gold Label Reserve®.

Oh My Gold! Co za przyjęcie!

 

Oh My Gold!Johnnie Walker_Oh My Gold!

Składniki:

40 ml Johnnie Walker® Gold Label Reserve®,

15 ml syropu z czarnego bzu

20 ml wody gazowanej

sok z połowy cytryny

 

Wykonanie:

Do shakera wlewamy kolejno
Johnnie Walker® Gold Label Reserve®, syrop
z czarnego bzu oraz sok z cytryny.  Całość dopełniamy woda gazowaną.

 

Dekoracja:

Po przelaniu do kieliszka posypujemy wierzch płatkami złota.

 

 

 

 

 

 

Odpowiedzialne spożywanie alkoholu

Informacje na temat działań firmy Diageo na rzecz odpowiedzialnego picia alkoholu na www.pijrozwaznie.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF