Szukasz pysznej przekąski dla swojego dziecka? A może chcesz mu sprawić mały prezent bez okazji? Wedel stworzył idealne rozwiązanie! Czekotubka, mleczno-zbożowe batoniki Oki! i porcjowane Ptasie Mleczko® Extra mleczne z dodatkiem wapnia z mleka to nowa seria produktów dla dzieci, która zachwyca zabawnymi, kolorowymi opakowaniami, a także bogactwem smaków.

Jeżeli Twoje dziecko nie wyobraża sobie dnia bez słodkości, a Ty zastanawiasz się jaki smakołyk będzie dla niego najlepszy, postaw na nowe, czekoladowe pyszności od Wedla. Marka wychodzi naprzeciw potrzebom najmłodszych oraz ich rodziców i wprowadza na rynek produkty dedykowane dzieciom.

Na półki sklepowe w wielkim stylu powraca kultowa wedlowska Czekotubka – doskonały krem kakaowo-orzechowy, w bardzo wygodnym i praktycznym opakowaniu z zakrętką. Smakuje idealnie i można ją jeść na wiele sposobów: prosto do buzi, jako dodatek do mleka, czy na kanapkę. To unikalny produkt na rynku – nie tylko dla dzieci!

WED_Czekotubka

Czekotubka

Masa netto: 50 g

Cena: 2,29 zł

Wesoła krowa uśmiecha się z opakowań nowych mleczno-zbożowych batoników Oki! oblanych czekoladą i dostępnych w dwóch smakach  ̶  mleczny z ziarnami zbóż i mleczno-truskawkowy. Oki! to codzienna porcja ekstra przyjemności, wzbogacona o ziarna pięciu zbóż i pyszna przekąska do szkoły czy podczas wycieczek na świeżym powietrzu.

2

Batonik Oki! mleczny z ziarnami zbóż

Masa netto: 27 g

Cena: 1,09 zł

Batonik Oki! mleczno-truskawkowy

Masa netto: 27 g

Cena: 1,09 zł

Porcjowane Ptasie Mleczko® Extra mleczne z dodatkiem wapnia z mleka to smak stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych. Dzięki innowacyjnemu opakowaniu, które daje możliwość kontrolowania wielkości porcji, rodzicie mogą sami zadecydować, ile delikatnych extra mlecznych pianek z dodatkiem wapnia, zje maluch. W jednym opakowaniu znajdziemy 6 porcji po 5 kostek. Ptasie Mleczko® Extra mleczne to również świetny pomysł na słodki upominek, którym można obdarowywać swoją pociechę każdego dnia.

WED_Ptasie Mleczko Extra Mleczne

 Ptasie Mleczko® Extra mleczne z dodatkiem wapnia z mleka

Masa netto: 316,4 g

Cena: 11,99 zł

Wybierając słodkie przekąski dla swojego dziecka, postaw na najwyższą jakość i doskonały smak produktów z serii dedykowanej najmłodszym smakoszom wedlowskiej czekolady.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF