Od piątku 4 września do zestawów Happy Meal® zawitały nowe zabawki. Na najmłodszych gości restauracji czeka nowa linia zegarków przedstawiających bohaterów z uwielbianych przez dzieci komiksów Justice League i serii Hello Kitty, które pozwolą im przenieść się do niesamowitego świata zabawy!

McD_super_happymealJustice League to drużyna zrzeszająca czołowe postacie superbohaterów z komiksów, którzy zmierzają się z największymi zagrożeniami Ziemi i walczą z nieprzyjaciółmi. Hello Kitty to różowa bohaterka animowanych filmów i gier komputerowych. Z niecodziennego zderzenia tych dwóch światów – powstały zupełnie nowe postaci, których wizerunki zdobią 8 wyjątkowych zegarków. Do wyboru poniższe modele:

Zegarek z Batmanem – to wyjątkowy detektyw i superbohater w stroju nietoperza. Batman w komiksach DC tropi i łapie przestępców w swoim rodzinnym mieście Gotham City.

Zegarek z Flashem – Jest najszybszy w świecie DC. Łatwo rozpoznać go po charakterystycznym czerwonym kostiumie i żółtych błyskawicach na skroniach.

Zegarek z Green Lanternem – dzięki latarni i pierścieniowi mocy skutecznie walczy ze złem.

Zegarek z Supermanem –  jest jednym z najsłynniejszych superbohaterów na świecie. Superman ma nadludzką siłę, potrafi latać, a swoje niezwykłe umiejętności wykorzystuje do walki ze złem.

Zegarek z Hello Kitty Superwoman – czyli z kobiecą wersją Supermana, słynnego bohatera uniwersum DC.

Zegarek z Hello Kitty w stroju Batmana – ta superbohaterka jest zawsze gotowa do walki z przestępcami!

Zegarek z Hello Kitty w stroju Catwoman – to wyjątkowo ciekawe połączenie kociej maskotki z kocią superbohaterką.

Zegarek z Hello Kitty w stroju Wonderwoman – to postać o nadludzkiej sile, która przybyła z mitycznej wyspy Themyscira, by walczyć ze złem.

Happy Meal to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s. Rodzice mogą wybierać dla swoich dzieci spośród 156 możliwych kombinacji produktów spożywczych, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami bądź wodą. Zestaw dziecięcy dostępny jest też w wersji śniadaniowej. W skład każdego zestawu Happy Meal wchodzi również jabłko oraz oczywiście zabawka. Z reguły są to ulubieni dziecięcy bohaterowie i postaci ze znanych produkcji kinowych. Od 4 września są to superbohaterowie drużyny Justice League i Hello Kitty.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF