W kampanii, której główną bohaterką jest butelka napoju Tymbark, również w tym sezonie, marka konsekwentnie przypomina konsumentom o naturalnie pysznym i orzeźwiającym uzupełnieniu posiłków.

Butelka napoju TymbarkRodzinny obiad, spotkanie w plenerze, spotkanie z przyjaciółmi – napoje Tymbark doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konsumenci potrzebują owocowego orzeźwienia. Doceniane za wysoką jakość, smaczną, naturalną zawartość – bez zbędnych konserwantów i sztucznych barwników – są świetną propozycją na każdą okazję. Stanowią również idealne uzupełnienie posiłku. Dzięki napojom Tymbark chwile spędzone wspólnie z bliskimi stają się jeszcze bardziej wyjątkowe.

Spot jest emitowany w największych stacjach telewizyjnych, takich jak TVP, TVN, czy Polsat, oraz na kanałach tematycznych..

Tymbark to zdecydowany lider w kategorii owocowych napojów niegazowanych.
W napojowej ofercie marki znajdziemy kultowe smaki, inspirowane letnimi owocami, takie jak: jabłko-mięta, jabłko-wiśnia, jabłko-brzoskwinia, jabłko-czerwona porzeczka oraz unikalne nowości z witaminami – jabłko-rabarbar i jabłko-gruszka. Napoje Tymbark dostępne są w różnych formatach opakowań: m.in. w kartonach 1L oraz butelkach PET 2L.

Zapraszamy do obejrzenia spotu:

 

Data rozpoczęcia kampanii: 07.04.2015 r.
Agencja odpowiedzialna za kreację: BrainBox
Dom mediowy: Mindshare

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF