Lada chwila rozpocznie się długo wyczekiwany sezon grillowy. Kiełbasy, skrzydełka, szaszłyki i warzywa z rusztu będą prawdziwą rozkoszą dla podniebienia. Jednak by smakowały jeszcze lepiej, należy je odpowiednio doprawić. Do tego celu niezastąpione będą tradycyjne dodatki produkowane przez WSP Społem tj. Musztarda Kielecka grillowa i Ketchup Kielecki łagodny!

trening_sezon_grillowyPrzygotowania do sezonu nie są skomplikowane. Wystarczy jedynie zaprosić najbliższych, wyczyścić sprzęt i przyrządzić ulubione dania. Takie organizowane na tarasie lub w ogrodzie spotkania są nie tylko dobrą okazją do obcowania z naturą, ale także szansą na prawdziwą ucztę kulinarną. Dlatego wszystkim amatorom potraw z rusztu WSP Społem poleca wyraziste musztardy i ketchupy, które dopełnią smaki grillowego menu.

Pikantna królowa

Czarna gorczyca, dojrzałe pomidory, słodka papryka oraz ocet wytwarzany w drewnianych kadziach to podstawowe składniki Musztardy Kieleckiej grillowej. Dzięki tej kompozycji produkt stanowi wyjątkowo wyrazisty dodatek np. do karkówki czy kiełbasy.

Soczysty pomidor

Zwolennikom delikatniejszych smaków z pewnością przypadnie do gustu Ketchup Kielecki łagodny. Co go wyróżnia? Przede wszystkim bogaty, ziołowy aromat, a także lekko słodkawy, winno – kwaskowy smak dojrzałych pomidorów. Wyrób sprawi, że skrzydełka i szaszłyki podane z jego dodatkiem będą po prostu wyborne.

Zatem zanim sezon rozpocznie się na dobre, zastanów się na co dzisiaj masz ochotę i sprawdź czym prędzej możliwości swojego grilla!

Cena sugerowana Musztarda Kielecka grillowa: 4,49 zł/545 ml

Cena sugerowana Ketchup Kielecki łagodny: 3,69zł/ 270 g

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF