Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych oferta Lodziarni Grycan – Lody od pokoleń została poszerzona  o tradycyjne świąteczne przysmaki. W lokalach w całej Polsce dostępne są wyśmienite mazurki oraz klasyczna, pełna bakalii pascha, przyrządzana według sprawdzonej, rodzinnej receptury. Dodatkowo, klienci z Warszawy będą mogli spróbować babki drożdżowej oraz paschy z bakaliami w formie babki.

Wielkanoc 2015 PolskaMazurek to tradycyjne, polskie ciasto nierozłącznie kojarzące się z okresem Wielkanocy. Te przygotowywane we własnej pracowni cukierniczej w Warszawie, tworzone są na bazie kruchego, maślanego ciasta, przekładanego domowymi powidłami śliwkowymi. Na wierzchu wykończone są wianuszkiem z masy orzechowej, wylane kajmakiem oraz udekorowane orzechami i suszonymi owocami. Ciasta te przygotowane są z najlepszej jakości produktów, pochodzących od sprawdzonych dostawców, według autorskich przepisów Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, właścicieli marki Grycan – Lody od Pokoleń. Do tej pory smak wielkanocnych mazurków był znany warszawskim klientom Lodziarni Firmowych. W tym roku po raz pierwszy dostępne są one w lodziarniach w całej Polsce. Goście mają do wyboru wypieki o smaku kajmakowym lub kajmakowo-czekoladowym w cenie 29,90 zł.  Przed zakupem mazurka  klienci mogą zapoznać się z jego smakiem, próbując  ciastek kajmakowo-orzechowych oraz kajmakowo-czekoladowych w cenie 6,90 zł.

W świątecznym menu dostępna jest również tradycyjna pascha – kresowy przysmak, znany ze swojego wyjątkowego smaku. Przygotowywana jest z najwyższej jakości  składników: najlepszego twarogu, masła, cukru, dużej ilości bakalii – suszonych moreli, skórki pomarańczowej i rodzynek nasączonych rumem. Pascha w lodziarniach Grycan dostępna jest w łatwej do przechowywania mrożonej formie, w cenie 21,90 zł.

Dodatkowo, w warszawskich lodziarniach należących do największej w Polsce sieci lodziarnio-kawiarni marki Grycan – Lody od pokoleń, klienci mogą wybrać paschę z bakaliami w formie babki w cenie 29,90 zł. Klienci w stolicy mogą wybierać również spośród sześciu rodzajów ciekawie udekorowanych mazurków: o smaku pomarańczowym, wiśniowym, zabajone, białej czekolady, pistacjowym lub różanym.

Wszystkie mazurki sprzedawane będą w trzech rozmiarach: małym w cenie 29,90 zł, średnim w cenie 36,90 zł i dużym w cenie 65,90 zł.

W ofercie świątecznej warszawskich lodziarni znalazły się również tradycyjne wielkanocne baby drożdżowe z lukrem i rodzynkami, dostępne w cenie 19,50 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF