Marka Tefal rozpoczęła współpracę z Grzegorzem Łapanowskim oraz założoną przez niego akademią kulinarną FoodLab Studio. Tefal będzie jednym z głównych partnerów studia, które zostanie w pełni wyposażone w najlepszej jakości produkty AGD oraz patelnie i garnki Tefal. Współpraca obejmuje również kampanię wizerunkową – Grzegorz Łapanowski zostanie ambasadorem nowego, innowacyjnego produktu Tefal Cuisine Companion, który wejdzie na rynek w lipcu 2015 roku.

FoodLab Studio to nowe, unikalne miejsce na mapie Warszawy. To największe wielofunkcyjne studio kulinarne w Polsce i prawdziwa platforma wymiany doświadczeń, wiedzy i pomysłów, które zrodziły się z pasji do gotowania. Twórcą miejsca jest Grzegorz Łapanowski – znany kucharz oraz miłośnik dobrego i zdrowego jedzenia, który swoją pasją i doświadczeniem pragnie się podzielić z innymi.

1

Na 400 m2 znajduje się profesjonalnie wyposażona przestrzeń kulinarna, która zapewnia stanowiska pracy dla 40 pasjonatów gotowania. To jedyna w swoim rodzaju okazja do rozwoju umiejętności kulinarnych pod okiem najlepszych kucharzy i szefów kuchni. W FoodLab Studio można skorzystać także z bogatej biblioteki kulinarnej, a w przyszłości powstanie także sklep z profesjonalnymi utensyliami kuchennymi i tytułami wydawniczymi o tematyce kulinarnej. FoodLab to nie tylko warsztaty kulinarne, ale także idealne zaplecze produkcyjne do sesji fotograficznych i video, scena pokazowa oraz przestrzeń eventowa dla firm. Odbywać się tam będą: wernisaże, wystawy, warsztaty i pokazy kulinarne, life cooking, wykłady otwarte, spotkania branżowe, pokazy mody i konferencje prasowe. Marka Tefal będzie jednym z głównych partnerów Studia i w pełni je wyposaży w produkty z własnej oferty.

„FoodLab Studio to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających entuzjastów gotowania – tak samo jak produkty marki Tefal. Ponadto nasze spojrzenie na kuchnię jest identyczne jak podejście do gotowania Grzegorza Łapanowskiego. Naszym wspólnym celem jest promowanie kuchni nie tylko pełnej smaku i pasji, ale przede wszystkim zdrowej, dlatego ta współpraca jest dla nas bardzo cenna” – podkreśla Paulina Bozik, Product Manager marki Tefal.

Ponadto Grzegorz Łapanowski zostanie ambasadorem nowego, innowacyjnego produktu Tefal Cuisine Companion, który wejdzie na rynek w lipcu 2015 roku. Kucharz będzie uczestniczył w testach produktu, adaptował oraz tworzył nowe przepisy do książki z przepisami, która zostanie dołączona do produktu. Współpraca wizerunkowa obejmie również udział twórcy FoodLab Studio w sesjach zdjęciowych oraz filmie kulinarnym Cuisine Companion, a także produkcję materiałów POS oraz kampanię online.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF