Kuchnia azjatycka zachwyca nas bogactwem smaków i aromatów. Okazuje się jednak, że idealne wyważenie proporcji przypraw nie jest jednak takie łatwe. Teraz już nie musisz się tym martwić! Dzięki nowemu WINIARY POMYSŁ NA… PAPIRUS Soczystą pierś kurczaka w złocistym curry każdego dnia możesz podać swoim bliskim doskonale doprawioną i soczystą pierś kurczaka w prawdziwie orientalnym stylu. Wystarczy tylko 10 minut, i to bez konieczności dodawania tłuszczu podczas smażenia! Zaproś więc bliskich do odkrywania dalekowschodnich smaków, bez dalekich podróży z marką WINIARY!

Plan de format pour 3D, PVO, Sans zone de "neutral design"  dŽcision de Steve  29 nov 2012 Plan de format 2D recomposŽ le 07.02.13 par PVO, AjoutŽ remarque dŽbordement du front sur le back OCR 04mars2013, 02 - SupprimŽ dŽbordement du front sur le back OCR 22dec2014 03 - AugmentŽ la zone neutre entre les cellules 03fev2015 OCT

Polacy otwierają się na nowe smaki! Aż 1/4 z nas chciałaby wprowadzić do codziennego menu dania orientalne*. Nic dziwnego! Kuchnia Dalekiego Wschodu kojarzy nam się z wyjątkowym bogactwem smaków i aromatów. Jednym z popularnych dodatków do dań z kuchni orientalnej jest curry. Warto jednak pamiętać, że wbrew pozorom curry, używane do przyrządzania wyrazistych potraw, nie jest jednolitą przyprawą. To kompozycja smaków, różniąca się w zależności od regionu Indii. Zwykle w każdej mieszance pojawia się kurkuma, która nadaje potrawie charakterystyczny, żółty odcień, zaś poza nią popularnymi składnikami są także liście curry, kozieradki, pieprz, imbir czy kolendra. Przygotowanie idealnej mieszanki prawdziwego curry do doprawienia naszych dań jest jednak trudnym zadaniem. Teraz dzięki nowości od marki WINIARY w zaledwie 10 minut przygotujesz pyszną pierś kurczaka w prawdziwie orientalnym stylu, bez obaw o jej odpowiednie doprawienie. Nowy WINIARY POMYSŁ NA… PAPIRUS Soczystą pierś kurczaka w złocistym curry sprawi, że mięso zawsze będzie idealnie złociste, aromatyczne i niezwykle soczyste, bez dodawania tłuszczu podczas smażenia!

Sposób przyrządzenia orientalnego dania z WINIARY POMYSŁ NA… PAPIRUS Soczystą pierś kurczaka w złocistym curry jest niezwykle prosty. Wystarczy pierś kurczaka delikatnie rozbić i usmażyć na patelni w pergaminie bez dodawania tłuszczu – 5 minut z każdej strony i gotowe! Papirus gwarantuje, że nasze mięso zawsze będzie miękkie i soczyste, a doskonale dobrana ilość przypraw i innych składników na każdym listku sprawi, że wszystkie porcje będą miały taki sam pyszny i zrównoważony smak! Już nie musisz martwić się zbyt intensywnym lub niedoprawionym kurczakiem, z WINIARY POMYSŁ NA… PAPIRUS Soczystą pierś kurczaka w złocistym curry nasza potrawa będzie smakować idealnie. Wystarczy kilka chwil i możemy rozkoszować się wyjątkowo doprawioną i pikantną piersią kurczaka, w orientalnym stylu!

Tak przygotowane mięso możemy wykorzystać nie tylko jako główny składnik obiadowego dania, ale także do przyrządzenia oryginalnych sałatek czy smakowitych wrapów. Inspiracje na orientalne dania z WINIARY POMYSŁ NA… PAPIRUS Soczystą pierś kurczaka w złocistym curry znajdziemy na www.winiary.pl.

WINIARY POMYSŁ NA… PAPIRUS Soczystą pierś kurczaka w złocistym curry – to innowacyjny i wyjątkowo prosty sposób smażenia, dzięki któremu przygotujemy soczyste i pyszne mięso z patelni bez dodawania tłuszczu podczas smażenia w zaledwie 10 minut.

Odpowiednio dobrana kompozycja ziół i przypraw w orientalnym stylu to gwarancja niepowtarzalnego, wyjątkowego smaku w Twoim domu.

Sugerowana cena detaliczna produktu: ok. 2,99 zł

* GFK, badanie konsumenckie (concept screener dla kategorii fixów), 2014.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF