Restauracje Sphinx, sieć zarządzana przez Sfinks Polska, z okazji obchodzonego w tym roku 20-lecia wprowadzają urodzinową ofertę słodkich zestawów pod hasłem „Świętuj z nami!”. Nowa propozycja obejmuje dwa rodzaje deserów serwowanych z napojami, czyli lodową „Malinową Pokusę” z kawą cappuccino oraz crème brûlée z kieliszkiem wina bądź cydrem do wyboru. Oba zestawy dostępne są w promocyjnej cenie 14,99 zł. Dodatkowo w prezencie do zestawu klienci otrzymają urodzinową czekoladkę. Nowa oferta zestawów obowiązuje we wszystkich lokalach sieci Sphinx do 31 maja.

3– W tym roku w restauracjach Sphinx świętujemy z naszymi klientami 20. urodziny. Z tej okazji szykujemy specjalne oferty, by wspólnie celebrować ten wyjątkowy jubileusz. Tym razem przygotowaliśmy pyszne zestawy deserowe wraz z napojami w atrakcyjnej cenie. Dodatkową niespodzianką dla klientów jest urodzinowa czekoladka dołączana w prezencie do zestawów i do każdego deseru. To słodki akcent przypominający o naszym święcie – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią Sphinx.

Urodzinową czekoladkę w prezencie otrzymają również klienci, którzy nie zdecydują się na zestaw, ale zamówią dowolny deser z nowej karty Sphinx Caffe. Czekoladki będą dołączane do deserów przez cały rok.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF