Gdy pragniemy chronić nasze serce niekoniecznie oznacza to wykluczenie wszystkich tłuszczów z naszej diety, natomiast należy wybierać te tłuszcze, które są źródłem naturalnych dobrodziejstw. Doskonały dla zdrowia i urody Olej z pestek winogron marki Olitalia pozwoli nam bez obaw odkrywać w kuchni nowe smaki, dbając jednocześnie o układ sercowo-naczyniowy, piękny wygląd oraz wspaniałe samopoczucie. Dzięki niemu skutecznie wzmocnimy nasze serce oraz odporność, nie rezygnując z ulubionych specjałów, zarówno tych smażonych, jak i gotowanych.


4Olej dobry na wszystko

Olej z pestek winogron marki Olitalia to prawdziwy fenomen w świecie olejów. Przede wszystkim charakteryzuje się on bardzo wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, które pomagają znacznie obniżyć poziom złego cholesterolu we krwi ograniczając ryzyko miażdżycy, zawału oraz wzmacniając układ naczyniowo-krwionośny. Będąc źródłem witaminy E dba on zarazem o blask oraz młodzieńczy wygląd naszej skóry. Warto pamiętać także, że olej z pestek winogron należy do grupy bardzo silnych antyoksydantów, ograniczających znacznie ryzyko powstawania w organizmie komórek nowotworowych.

Olej z pestek winogron marki Olitalia sprawdzi się jako doskonała podstawa dietetycznych dressingów sałatkowych, a podczas gotowania z powodzeniem zastąpi inne, mniej zdrowe tłuszcze. Co ciekawe, wysoka temperatura nie narusza obecnych w nim wartości odżywczych, a naturalne właściwości pestek winogron sprawiają, że przy smażeniu nie wydziela nieprzyjemnego zapachu. Jego neutralna nuta nie zakłóci aromatu wykorzystywanych w kuchni składników, eksponując czysty smak przygotowanych specjałów.

Choć Olej z pestek winogron marki Olitalia znajduje szerokie zastosowanie w naszej kuchni, może stać się jednocześnie całkowicie naturalnym i bardzo korzystnym dla skóry kosmetykiem. Stosowany podczas masażu zadba o gładką i jędrną skórą, a dzięki witaminie K ograniczy zaczerwienienia, pomagając osobom mającą problem z naczynkami.

Olej z pestek winogron marki Olitalia to idealny oraz uniwersalny składnik codziennych przepisów z całego świata, który wypełni nasze życie optymalną dawką zdrowia i smaku.

Po więcej informacji i na temat pysznych i zdrowych produktów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Olej z pestek winogron marki Olitalia
Pojemność: 500 ml
Cena rekomendowana: 15,99 zł
Pojemność: 750 ml
Cena rekomendowana: 23,99

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF