Wielkanoc to wyjątkowy czas dla rodziny. To także śmigusowa tradycja i chwile pełne radości, które warto utrwalić miłym skojarzeniem i… fantastycznym smakiem! Pomóc w tym mogą słodycze z wiosennej oferty Wawelu na Wielkanoc. Wybieraj wśród 19 słodkich propozycji dla Ciebie i dla Twoich bliskich, z którymi możesz się dzielić tym wyjątkowym smakiem.


186Według statystyk z Centrum Badania Opinii Publicznej 1/3 Polaków deklaruje, że brakuje im czasu dla rodziny i najbliższych. Doskonałą okazją do spędzenia wspólnych chwil jest nadchodząca Wielkanoc. To idealna okazja do tego, by wspólnie pielęgnować tradycję przygotowywania koszyczka, malowania pisanek i wspólnej zabawy na „Śmigus Dyngus”. To także lepsze samopoczucie wywołane nadchodzącym latem i częściej pojawiającym się słońcem.

WN2014Czek295TruskawkowaCMYKDo pełni szczęścia warto także wykorzystać słodycze Wawelu, które z pewnością utrwalą chwile spędzane wśród rodziny i bliskich. Wspólne żarty, miłe słowa czy spacery będą jeszcze lepiej wspominane, gdy doda im smaku kostka doskonałej czekolady lub pyszna pralinka. Wielkanoc to także „Śmigus Dyngus”, dlatego odpowiednie produkty będą nie tylko doskonałą przekąską, ale także walutą przetargową, która być może uchroni nas od całkowitego przemoczenia. Warto spróbować.

WN2014CzekKasztanki100CMYKWśród słodyczy dostępnych w ofercie na Wielkanoc konsumenci mają do wyboru czekolady nadziewane o smaku kultowych pralin z Wawelu: Malaga, Kasztanki, Tiki Taki oraz Truskawkową i Toffi. Dostępne są także duże czekolady o smaku wiśniowym, truskawkowym oraz poziomkowym idealnie nadające się na prezent. Wawel słynie również z pralin, których nie mogło zabraknąć i tym razem. Wśród oferowanych są Malaga, Kasztanki i Tiki Taki oraz Michałki w 3 wariantach: Białe, Zamkowe i Kokosowe. Miłośników galaretki ucieszy Mieszanka Krakowska, a poszukiwaczy bardziej wytrawnego smaku czekoladowe Trufle w czekoladzie. W ofercie dostępna jest również Śliwka w czekoladzie w fantazyjnym, prezentowym opakowaniu.

Podziel się z najbliższymi wyjątkowym smakiem i najwyższą jakością produktów Wawelu. Zaskocz znajomych i podaruj im coś pysznego „od zajączka”. Pielęgnuj tradycję i negocjuj! Kto wie, może słodki okup w postaci fantastycznych słodyczy się opłaci i unikniesz „oblania wodą”! Tradycję warto pielęgnować, dlatego Wawel zachęca do wspólnego świętowania i dzielenia się tym, co najlepsze. Słodki Wawel – dla Ciebie, dla najbliższych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF