Dla wszystkich wyjątkowych pań z okazji ich święta, marka Wedel przygotowała propozycje, których sekret tkwi w intensywnym smaku czekolady. Jeśli więc zastanawiasz się czym zaskoczyć niezwykłą kobietę; ukochaną, mamę, przyjaciółkę, sięgnij po wedlowskie słodycze i podaruj jej odrobinę przyjemności.

Z okazji 8 marca marka Wedel przygotowała propozycje, które powstały z myślą o specjalnych świętach i niezwykłych osobach. Niezależnie od usposobienia i charakteru, każda kobieta jest niepowtarzalna i zasługuje na coś, co w tym niezwykłym dniu sprawi jej radość i wywoła uśmiech na twarzy.

Jeśli chcesz sprawić, by bliska Ci kobieta poczuła się wyjątkowo, podaruj jej praliny WedLove, dwuwarstwowe czekoladki w kształcie serduszek, z rozpływającym się w ustach karmelem. Czekoladki w pięknym opakowaniu będą doskonałym upominkiem, wyrazem sympatii i najlepszych życzeń.

WedLove_nowe praliny od Wedla

WedLove

Waga: 117 g

Cena: ok. 10 zł

 

 

 

Świetnym pomysłem na prezent będą także wedlowskie bomboniery. Eleganckie praliny Lalibelle wypełnione pysznymi czekoladkami w sześciu smakach z pewnością przypadną do gustu paniom, które lubią eksperymentować i próbować nowe rzeczy.

w1Lalibelle

Waga: 119 g lub 238 g

Cena: ok. 9zł/16 zł

 

 

Jeśli szykujesz prezent dla kobiety, która ceni sobie tradycję i sprawdzone smaki, idealnym podarunkiem dla niej będzie Pasjonata Classic Milk Collection – pralinki z delikatnymi nadzieniami w czekoladzie mlecznej oraz Pasjonata Classic Dark Collection – pralinki w czekoladzie deserowej .

w2Pasjonata Classic Milk Collection oraz Pasjonata Classic Dark Collection

Waga: 299 g

Cena: ok. 16 zł

 

 

Spraw aby w tym roku Twoje życzenia dla niej stały się jeszcze słodsze, a bliska Ci kobieta w dniu swojego święta poczuła się wyjątkowo. Sięgnij po wedlowskie słodycze i cieszcie się wspólnymi chwilami 8 marca i nie tylko.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF