Szwajcaria słynie z zachwycających górskich krajobrazów, bajecznych wodospadów, zegarków wysokiej jakości oraz wybornego smaku czekolady, która podbiła serca oraz podniebienia miłośników łakoci, zyskując miano najlepszej na świecie. W poszukiwaniu nietuzinkowych doznań smakowych warto wyruszyć w piękne Alpy albo… sięgnąć po Toblerone White.

Toblerone_White_100gSłodki sekret Alp

Wyszukany smak czekolady Toblerone  rodem ze Szwajcarii oparty jest na ponad stuletniej tradycji oraz kompozycji składników najwyższej jakości. Najlepsze ziarna kakaowca, alpejskie mleko  o aksamitnym smaku, złocisty miód, wyśmienite migdały, a także chrupiący nugat z Montelimar, to słodki sekret Alp ukryty w oryginalnej formie.  Czekoladowe trójkąty, których osobliwy kształt inspirowany jest słynnym szczytem Matterhorn, wspaniale prezentują się wśród drobnych przekąsek i gustownych dekoracji każdego stołu. Dobra wiadomość dla miłośników domowych specjałów. Czekolada Toblerone nie tylko zachwyca niebanalnym bukietem aromatów, ale doskonale sprawdza się jako składnik polew, lodów, ciast i deserów wzbogacając doznania estetyczne oraz smakowe.

Na emocjonalną niepogodę

Toblerone to nie tylko skuteczny patent na uświetnienie spotkań towarzyskich, ale również na poprawę nastroju. Powszechnie wiadomo, że to właśnie czekolada najskuteczniej stymuluje wytwarzanie endorfin, potocznie nazywanych także hormonami szczęścia. Wystarczy zatem sięgnąć po bajecznie mleczną kostkę Toblerone White, poczekać, aż słodycz rozpłynie się w ustach, aby poczuć niebiańską radość i z nową energią przystąpić do działania. Już pierwszy kęs uwodzi  jedwabną rozkoszą aromatu, przywołuje wspomnienia ekscytujących podróży i sprawia, że świat, po prostu staje się piękniejszy. W domu, pracy, szkole, podczas podróży oraz spotkań z przyjaciółmi. Na złamane serce, jesienną melancholię, emocjonalną pogodę i niepogodę – Toblerone, łakocie, które budzą zmysły. Ale, to nie wszystko. Na miłośników czekoladowego szaleństwa czekają kolejne słodkie niespodzianki. Czekoladki Mini dla małych i dużych łasuchów. Kuszący duet Fruit&Nuts, dla poszukiwaczy nowych doznań smakowych oraz mocno kakaowa klasyka w wersji Dark.

Aby dzień stał się lepszy, warto rozpocząć go od bajecznej podróży w Alpy. Jak to zrobić? Wystarczy sięgnąć po trójkąty Toblerone. Aksamitna czekolada rozproszy smutki, doda energii oraz przywoła wiele słodkich wspomnień.

Po więcej informacji i inspirujących przepisów zapraszamy na stronę internetową: www.indexfood.pl oraz na www.facebook.com/kuchnia.wloska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF