Ekspres do kawy Incanto Executive to ponadczasowe dzieło sztuki zaprojektowane z myślą o doskonałości. Dzięki zaawansowanym technologiom, takim jak ceramiczny młynek czy podwójny bojler, błyskawicznie przygotujesz doskonałą kawę.

HD9712cWłoska kawa przywodzi na myśl doskonałość i taki jest też nowy ekspres włoskiej marki Saeco – Incanto Executive, w którym zaawansowana technologia idzie w parze z designem, który dodatkowo podkreśla eksperckość maszyny.

Saeco Incanto HD9712 to ekspres dla prawdziwych kawowych ekspertów. Dzięki dwóm oddzielnym systemom podgrzewania zapewniającym optymalną temperaturę kawy gwarantuje profesjonalne rezultaty i szybkość działania. Można w nim przygotować dowolną ilość latte macchiato i cappuccino, a każda filiżanka napoju będzie tak dobra, jak poprzednia, bez konieczności czekania. Incanto wyposażony jest  ponadto w ceramiczny młynek, który gwarantuje przyjemność z doskonałej kawy na długie lata. Wykonany z ceramiki młynek doskonale mieli ziarno, co pozwala wodzie równo przepływać przez blok zaparzający, wydobywając najczystszą esencję bez posmaku przypalonych ziaren. Ponadto w ekspresie Incanto można dostosować grubość mielenia, wybierając spośród pięciu grubości – od najdrobniejszego w celu przygotowania prawdziwego bogatego w aromat espresso po najgrubsze w celu przygotowania łagodniejszej kawy.

Z nowym ekspresem Incanto można cieszyć się także pełną gamą doskonałych napojów mlecznych przygotowanych w automatyczny sposób dzięki pojemnikowi na mleko z funkcją automatycznego czyszczenia. Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj kawy. Niezależnie od tego, czy wybrano latte macchiato, cappuccino lub café latte, każdy napój będzie gotowy w kilka sekund. Pojemnik ekspresu do kawy Saeco jest wyposażony w wygodną funkcję automatycznego czyszczenia, co oznacza, że dwa automatyczne cykle płukania parą czyszczą rurki pojemnika po każdym użyciu, gwarantując świeży smak mleka za każdym razem.

HD9712lifestylebKawowi eksperci, choć lubią eksperymentować z nowymi smakami, z pewnością znają parametry swojej ulubionej kawy. Marka Saeco doskonale to rozumie i dzięki innowacyjnej funkcji pamięci, która umożliwia ustawienie odpowiedniego czasu parzenia, mocy i temperatury, z ekspresem Incanto zawsze otrzymają oni filiżankę wyśmienitej kawy zaparzonej zgodnie z preferencjami. Dodatkowo ekspres jest wyposażony w opatentowany system poprawy struktury kremy i kawy. Jego pokrętło, wygodnie umieszczone na kraniku ekspresu, umożliwia płynną regulację ciśnienia w celu zmiany struktury napoju.

Ekspres Incanto Executive to niezwykle elegancka maszyna klasy premium idealna dla kawowych ekspertów.  Ekspres HD9712/01 dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej 7609 PLN.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF