Marka Saeco wprowadziła na rynek gamę eleganckich ekspresów Incanto, które kryją w sobie wysokiej jakości włoską technologię opracowaną, abyza każdym razem parzyć wyśmienitą kawę. Saeco Incanto to cztery modele z różnymi opcjami spieniającymi mleko oraz możliwością wyboru koloru i wykończenia maszyny a także pojemnością elementów t.j. zbiornik na ziarno czy wodę.

HD8919_1Włoska marka Saeco zaprezentowała nową gamę w pełni automatycznych ciśnieniowych ekspresów do kawy,idealnych dla osób poszukujących eleganckiego  wzornictwa i wysokiej jakości kawy. Saeco Incanto to cztery modele:

  • One TouchMilkCarafe Extraze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem oraz zapewniającym wygodę, większym pojemnikiem na wodę i ziarno;
  • One TouchMilkCarafeze zintegrowaną karafką na mleko i spieniaczem;
  • Automatic MilkFrotherz automatycznym spieniaczem mleka tzw. cappuccinatore oraz pięknie wykończonym metalowym frontem i górą ekspresu;
  • Classic MilkFrother z klasycznym spieniaczem mleka tzw. Panarello.

Wszystkie modele ekspresów Incantoodzwierciedlają przyświecającą marce Saecomisję – dążenie do doskonałości. Teintuicyjne, a zarazem wypełnione opatentowanymi innowacjami ekspresypozwalają rozkoszować się różnymi smakami kawowych napojów,przygotowywanych przez naciśnięcie jednego przycisku.Przygotowanie mlecznych kaw różni się jednak w zależności od modelu. Automatyczny spieniacz do mleka zastosowany w ekspresach OTC Extra HD8919, OTC HD8917 i AMF HD8914 sprawi, że w ciągu kliku sekund kawa automatycznie zostanie zwieńczona jedwabistą warstwą mleka o niezwykle delikatnej konsystencji – tak ważną dla wielbicieli cappuccino. Z kolei klasyczny spieniacz do mleka ekspresu CMF HD8911 jest dla osób, które uwielbiają przyjmować rolę mistrza, a cała procedura i w tym wypadku jest wyjątkowo prosta. W ciągukilku sekund możesz samodzielnie stworzyć gęstą, jedwabistą piankę. W dodatku ekspresy Incanto oferują szeroki wybór kaw dostosowany do Twojego gustu – dzięki funkcji pamięci można z łatwością zapisać wybrany czas parzenia kawy dla każdego jej rodzaju.

Idealny smak i aromat kawy zapewniają także żarnowo – ceramiczne młynki,które doskonale mielą ziarno, co pozwala wodzie równo przepływać, wydobywając najczystszą esencję z ziaren. W przeciwieństwie do „zwykłych” młynków materiał ceramiczny sprawia, że kawa nie ma posmaku przypalonych ziaren.W ekspresach z rodziny Incanto można ponadto ustawić pięć grubości mielenia – od najdrobniejszego, jeśli chcesz przygotować prawdziwe espresso po najgrubsze dla łagodniejszej kawy.

Ekspresy Incanto są zarówno łatwe w obsłudze, jak i konserwacji. Moduł parzenia daje się w całości wyjąć, by ułatwić regularne czyszczenie, a automatyczny cykl czyszczenia i program usuwania kamienia wydłużają czas jego eksploatacji. Dzięki temu masz więcej czasu na delektowanie się kawą.Ekspresom Incanto nie można zarzucić też banalnego wyglądu, a wręcz przeciwnie – każdy z nich prezentuje wyszukane wzornictwo marki Saeco. Niezwykle wyrafinowane obudowy maszyn Incanto zaprojektowano w eleganckich kolorach i idealnie połączono z detalami. Ekspresy do kawy Saeco Incanto to zatem nowy standard w swojej klasie łączący elegancki wygląd i rewelacyjną jakość kawy.

Rekomendowane ceny detaliczne ekspresów Incanto wynoszą:

INCANTO One Touch Milk Carafe ExtraHD8919/59 – 3359,00pln

INCANTO One Touch Milk CarafeHD8917/09 – 3139,00pln

INCANTO Automatic Milk Frother HD8914/09 – 2819,00pln

INCANTO Classic Milk Frother HD8911/09– 2459,00pln

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF