Wyobraź sobie, że Twój dom jest czysty i lśniący, a Ty nie poświęcasz ani minuty na jego sprzątanie… Brzmi wspaniale? Weź udział w drugiej edycji loterii Paczka Sprzątaczka i wygraj roczne sprzątanie Twojego domu!

HC_Paczka_Sprzataczka_KV_finalKup dowolny produkt Duck®, MrMuscle® lub Pronto® i zarejestruj paragon na stronie www.paczka-sprzataczka.pl.

Marki MrMuscle®, Pronto® i Duck® ponownie połączyły siły, aby dać pięciu szczęśliwym zwycięzcom szansę na roczne sprzątanie domu. Ale to nie wszystko! W loterii Paczka Sprzątaczka każdego dnia można wygrać 5 produktów do czyszczenia szyb WindomaticVileda®. A także aż 50 zestawów do sprzątania zawierających produktyPronto®, MrMuscle® i Duck®, dzięki którym czyszczenie i pielęgnacja mebli, mycie okien czy dbanie o czystość łazienki okażą się proste i przyjemne.

Weź udział w loterii! Kup dowolny produkt Duck®, MrMuscle® lub Pronto® i zarejestruj paragon na stronie www.paczka-sprzataczka.pl. Dodatkowo, otrzymasz bon rabatowy uprawniający do skorzystania z 10% zniżki na dowolne zakupy w internetowym sklepie Vileda® www.sklep.vileda.pl. Oferta specjalna Vileda® obowiązywać będzie od 15.02.2016 r., a bon otrzymasz na adres mailowy podany przy zgłoszeniu.

Loteria trwa od 15.02.2016 do 30.04.2016.

Więcej informacji na: www.paczka-sprzataczka.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF