Tego jeszcze nie było! W czwartek 16 kwietnia, podczas specjalnego pokazu Carlo Rossi, po raz pierwszy w historii Fashion Week Poland na wybiegu pojawiły się blogerki modowe! Siostry Bukowskie, Splendor by Claudia, Catewalk, Must Have Fashion, Shiny Syl, Art You Ready oraz Lady Petite zaprezentowały swoje różowe modowe inspiracje. Zwieńczeniem pokazu był występ piosenkarki Honoraty Skarbek.

fot. Jacek Kurnikowski/AKPAAutorka bloga Splendor by Claudia – jedyna Polka z listy najlepiej ubranych osób na świecie 2014 magazynu Vanity Fair, ShinySyl – blogerka 2014 roku magazynu Avanti, Must Have Fashion – autorka pierwszej książki o modowych blogerkach, Catewalk – wyróżniona w rankingu najbardziej wpływowych blogerów 2013 roku, Art You Ready, Lady Petite oraz Siostry Bukowskie wzięły udział we wspólnym projekcie modowym pojawiając się wybiegu pierwszego dnia FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi. Blogerki, których lookbooki codziennie śledzą setki tysięcy kobiet, zaprezentowały swoje autorskie stylizacje inspirowane nowym winem Carlo Rossi Pink Moscato.

Zapowiedzią tego wielkiego finału dnia różowych inspiracji był post na blogu Maffashion, która z tej okazji również przygotowała stylizację inspirowaną Carlo Rossi. W projekt zaangażowała się także Jessica Mercedes, obecna na widowni w czasie pokazu w swojej stylizacji – interpretacji kobiecego różu. Połączył on zatem blogosferę nie tylko w świecie wirtualnym, ale i realnym!

Pokaz specjalny Carlo Rossi Pink Moscato uświetnił występ Honoraty Skarbek, która otworzyła go swoim przebojem „Damy radę” z najnowszego albumu „Puzzle”. Kreacja sceniczna artystki również inspirowana była różową, słodką nowością od Carlo Rossi.

„Zapraszając blogerki do współpracy chcieliśmy pokazać, że moda to nie tylko projektanci i oświetlone fleszami wybiegi, ale przede wszystkim kobiety, które na blogach modowych poszukują inspiracji do swoich codziennych stylizacji. Z myślą o tych kobietach wprowadzamy wyjątkowe wino Carlo Rossi Pink Moscato i tworzymy z blogerkami  specjalny projekt różowych inspiracji”– powiedział Adam Jęda, Senior Brand Manager Carlo Rossi.

SK:, , fot. Baranowski/AKPAPokaz Carlo Rossi był najbardziej zaskakującym wydarzeniem pierwszego dnia FashionPhilosophy Fashion Week Poland. 8 blogerek, 8 różnych modowych stylów, inspiracji różowym Carlo Rossi Pink Moscato i tyle samo stylizacji, połączyło się w wyjątkowym modowym show, jakiego w historii polskiego Fashion Weeka jeszcze nie było.

Marka Carlo Rossi związana jest ze światem mody od 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy została sponsorem FashionPhilosophy Fashion Week Poland.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF