LUDWIK Płyn do mycia paneli

Ludwik płyn do mycia paneli 1l tLudwik płyn do mycia i pielęgnacji paneli podłogowych i ściennych. Skutecznie czyści, nie wymaga spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kurzu (zawiera składnik antystatyczny). Pozostawia naturalny zapach pomarańczy. Specjalna receptura oparta na naturalnym olejku pomarańczowym skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni, nie pozostawiając smug. Pielęgnuje i nadaje połysk.

Opakowanie: 1 I

Cena: ok. 5,50 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

 

 

 

 

 

Ludwik płyn do mycia drewna 1l tLUDWIK Płyn do mycia drewna

Ludwik płyn do mycia i pielęgnacji podłóg drewnianych i inny powierzchni drewnianych. Skutecznie czyści, nie wymaga spłukiwania. Zapobiega osadzaniu się kurzu (zawiera składnik antystatyczny). Pozostawia przyjemny  cytrusowy zapach. Specjalna receptura oparta na naturalnym wosku roślinnym (wosk Carnauba) skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni, nie pozostawiając smug. Pielęgnuje i nadaje połysk.
Opakowanie: 1 I

Cena: ok. 5,50 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

 

 

 

 

Ludwik płyn uniwersalny super połysk 1lLUDWIK Uniwersalny płyn myjący

Uniwersalny płyn myjący Ludwik przeznaczony jest do usuwania zanieczyszczeń z wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych (lakierowanych, ceramicznych i z tworzyw sztucznych). W formie rozcieńczonej może być stosowany do zmywania podłóg i ścian w kuchni oraz w innych pomieszczeniach domowych. W postaci skoncentrowanej skutecznie usuwa silne zabrudzenia z blatów, zlewozmywaków, kuchenek i innych sprzętów.
Dostępny w wariantach:

 • Ludwik płyn uniwersalny kwiaty laguny z efektem neutralizującym przykre zapachy,
 • Ludwik płyn uniwersalny baking soda,
 • Ludwik płyn uniwersalny z mydłem marsylskim,
 • Ludwik płyn uniwersalny z funkcją pochłaniania zapachów zwierząt domowych
 • Ludwik płyn uniwersalny super połysk o zapachu konwaliowym,
 • Ludwik płyn uniwersalny super połysk o zapachu kwiatu bzu.

Opakowanie: 1 I

Cena: ok. 5,50 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

 

Ludwik_emulsja samopołyskowa do drewnaLudwik emulsja samopołyskowa do podłóg drewnianych

Nadaje podłogom piękny i trwały połysk bez konieczności polerowania. Utworzona powłoka zabezpiecza parkiet  przed śladami codziennego użytkowania, zarysowaniem, wilgocią oraz detergentami.  Wygodna w użyciu formuła nie wymaga stosowania zmywacza. Posiada właściwości antypoślizgowe. Pozostawia przyjemny zapach.

 

Opakowanie: 1 I

Cena: ok. 8,30 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

 

 

 

 

Ludwik emulsja samopołyskowa do paneliLUDWIK emulsja samopołyskowa do paneli

Nadaje panelom piękny i trwały połysk bez konieczności polerowania. Utworzona powłoka zabezpiecza panele  przed śladami codziennego użytkowania, zarysowaniem, wilgocią, detergentami oraz śladami czarnej gumy. Wygodna w użyciu formuła nie wymaga stosowania zmywacza. Posiada właściwości antypoślizgowe. Pozostawia przyjemny zapach.

Opakowanie: 1 I

Cena: ok. 8,30 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

 

 

 

 

 

Ludwik emulsja samopołyskowa do pcv i linoleumLUDWIK emulsja samopołyskowa do pcv i linoleum

Nadaje powierzchniom piękny i trwały połysk bez konieczności polerowania. Utworzona powłoka zabezpiecza podłogę  przed śladami codziennego użytkowania. Wygodna w użyciu formuła nie wymaga stosowania zmywacza. Posiada właściwości antypoślizgowe. Pozostawia przyjemny zapach.

 

Opakowanie: 1 I

Cena: ok. 8,30 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

 

 

 

 

 

BUWI Emulsja woskowa do podłóg drewnianychBUWI Emulsja woskowa do podłóg drewnianych

Skutecznie myje i konserwuje parkiety oraz podłogi drewniane nielakierowane. Zmywa stare powłoki woskowe i nie przyciemnia parkietu. Pozostawia świeży sosnowo-miodowy zapach, nadaje jedwabisty połysk. Zawiera woski pochodzenia naturalnego oraz wosk pszczeli.

 

Opakowanie: 440 ml

Cena: ok. 6,40 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

 

 

 

 

 

BUWI Płynna pasta do podłóg drewnianychBUWI Płynna pasta do podłóg drewnianych

Pasta woskowo-rozpuszczalnikowa trwale pielęgnuje i konserwuje podłogi drewniane, pogłębiając ich kolor. Pozostawia świeży sosnowo-miodowy zapach, nadaje wysoki połysk. Zawiera woski pochodzenia naturalnego oraz wosk pszczeli.

  

Opakowanie: 440 ml

Cena: ok. 6,40 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

 

 

 

 

 

BUWI Luksusowa - pasta do podłóg drewnianychBUWI Luksusowa – pasta do podłóg drewnianych

Skutecznie chroni parkiet i podłogi drewniane nielakierowane przed plamami z wody i innymi zanieczyszczeniami. Pozostawia świeży sosnowo-miodowy zapach, nadaje mocny połysk. Zawiera wosk pochodzenia naturalnego oraz wosk pszczeli.

 
Opakowanie: 240 g

Cena: ok. 7 zł

Producent: GRUPA INCO S.A

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF