26 sierpnia do polskiej sieci McDonald’s zawitała prawdziwa potęga smaku! Oferta wzbogaciła się o powiększone wersje znanych i lubianych kanapek i wrapów. Miłośnicy dużych porcji mogą nasycić się Podwójnym McRoyalem® w wersji klasycznej i pikantnej. Kolejną nowością jest także McWrap® klasyczny i McWrap Bekon DeLuxe w wersji Grand. Wśród dodatków pojawiły się kartofelki z sosem śmietanowym. Z kolei menu deserowe zostanie urozmaicone o shake Bounty i Lodowe Marzenie i McFlurry Oreo!

McD_PotegaSmaku

Menu restauracji McDonald’s to doskonałe połączenie zróżnicowanych smaków. Dzięki bogatej ofercie kanapek, przekąsek i deserów każdy z gości znajdzie coś dla siebie. Tej jesieni stała oferta została wzbogacona atrakcyjnymi propozycjami w powiększonej wersji.

Pierwszą pozycją w nowej ofercie McDonald’s jest Podwójny McRoyal, czyli podwójna porcja czystej wołowiny, wzbogacona świeżą cebulą i chrupiącymi piklami, podawana z dwoma plastrami sera cheddar – idealna propozycja na duży apetyt! Na fanów ostrzejszych smaków czeka Podwójny McRoyal Pikantny, czyli dwa wyśmienite kawałki mięsa wołowego przełożone topionym serem Cheddar, z dodatkiem czerwonej cebuli, jalapeño i pikli. Całości dopełniają dwa sosy – pikantny i kanapkowy. To wszystko zamknięte w pysznej bułce.

Również dla miłośników McWrapów McDonald’s przygotował niespodziankę. Do menu zawitał Grand McWrap Klasyczny. To większa porcja soczystego kurczaka w towarzystwie tartego sera Cheddar, sałaty, rukoli i dwóch plastrów pomidora, doprawiona sosem kanapkowym i pomidorowo-cebulowym. Całość podawana w większym placku pszennym. To nie koniec nowości, pojawiła się także wersja Grand McWrap Bekon DeLuxe! Dzięki dużej porcji soczystego kurczaka, chrupiącego bekonu, sałaty, dwóch plastrów pomidora i sosu miodowo-musztardowego w większym pszennym placku, teraz twoje chwile z McWrap® będą trwały jeszcze dłużej.

Jako dodatek w menu pojawiły się wyśmienite kartofelki z sosem śmietanowym. To pyszne cząstki ziemniaków z przyprawami. Dostępne będą osobno oraz w każdym McZestawie Powiększonym zamiast dużych frytek albo sałatki.

 

McDonald’s wprowadza nowe pozycje również do swojej oferty deserów. W menu debiutuje Lodowe Marzenie Aero®, czyli delikatne i kremowe połączenie lodów i bitej śmietany o smaku czekolady Aero®. W ramach nowej promocji będzie można skosztować także McFlurry o tym smaku. Kolejną deserową nowością jest shake o smaku Bounty.

 

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF