Produkty mleczne w diecie niemowląt odgrywają bardzo ważną rolę. Są źródłem wapnia, który jest kluczowym składnikiem kości i zębów. Niemowlę potrzebuje około 5 razy więcej wapnia niż dorosły (w przeliczeniu na kilogram masy ciała). Okres niemowlęctwa to czas najintensywniejszego rozwoju małego organizmu, którego zapotrzebowanie na wapń już nigdy nie będzie takie duże, jak teraz.

Mleczne deserki o nowej recepturze, pomysł na drugie śniadanie, i nowość – Mleczne puddingi, pomysł na podwieczorek, to produkty okazjonalnego spożycia, które wzbogacą dietę dziecka w wapń. W ofercie znajdują się:

Pomysł na drugie śniadanie
 • Mleczny deserek banan po 6. miesiącu, cena rekomendowana za op. 4 x 100 g: 10,99 zł
 • Mleczny deserek brzoskwinia po 6. miesiącu, cena rekomendowana za op. 4 x 100 g: 10,99 zł
 • Mleczny deserek ryż na mleku po 6. miesiącu, cena rekomendowana za op. 4 x 100 g: 10,99 zł

 

Pomysł na podwieczorek
 • Mleczny pudding kakaowy po 10. miesiącu, cena rekomendowana za op. 4 x 100 g: 10,99 zł
 • Mleczny pudding waniliowy po 10. miesiącu, cena rekomendowana za op. 4 x 100 g: 10,99 zł
 • Mleczny pudding o smaku karmelowym po 10. miesiącu, cena rekomendowana za op. 4 x 100 g: 10,99 zł

Więcej informacji o wszystkich produktach BoboVita można znaleźć na stronie www.bobovita.pl.

1

Mleczne deserki po 6. miesiącu życia:

Mleczny deserek banan po 6. miesiącu życia

Mleczny deserek brzoskwinia po 6. miesiącu życia

Mleczny deserek ryż na mleku po 6. miesiącu życia

Wapń jest kluczowym składnikiem kości i zębów, dlatego małe dzieci powinny otrzymywać jego odpowiednią ilość w codziennych posiłkach. Mleczny deserek świetnie sprawdzi się w roli mniejszego, okazjonalnego posiłku, a jako element zróżnicowanej diety pomoże zaspokoić zapotrzebowanie dziecka na wapń. To pyszna propozycja na drugie śniadanie. Kiedy popołudniowym posiłkiem dodatkowym maluszka jest porcja warzyw, w ciągu dnia sięgnij po Mleczny deserek BoboVita, stanowiący źródło cennego wapnia. Kiedy natomiast drugie śniadanie małego smakosza stanowi np. owoc, po południu warto podać mu Mleczny pudding. Mleczny deserek BoboVita jest odpowiedni dla niemowląt, które skończyły 6. miesiąc życia. Można podawać maksymalnie 1 kubeczek dziennie. Produkt jest pasteryzowany i nie wymaga przechowywania w lodówce. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera żadnych substancji konserwujących.

Opakowanie 400 g (4 kubeczki), cena rekomendowana: 10,99 zł

2

Mleczne puddingi po 10. miesiącu życia:

Mleczny pudding kakaowy po 10. miesiącu życia

Mleczny pudding waniliowy po 10. miesiącu życia

Mleczny pudding o smaku karmelowym po 10. miesiącu życia

Wapń jest kluczowym składnikiem kości i zębów, dlatego małe dzieci powinny otrzymywać go w codziennych posiłkach. Mleczny pudding świetnie sprawdzi się w roli mniejszego, okazjonalnego posiłku, a jako element zróżnicowanej diety pomoże zaspokoić zapotrzebowanie dziecka na wapń. To dobry pomysł na podwieczorek. Kiedy popołudniowym posiłkiem dodatkowym maluszka jest porcja warzyw, w ciągu dnia sięgnij po Mleczny deserek BoboVita, stanowiący źródło cennego wapnia. Kiedy natomiast drugie śniadanie małego smakosza stanowi np. owoc, po południu warto podać mu Mleczny pudding. Mleczny pudding BoboVita jest odpowiedni dla niemowląt, które skończyły 10. miesiąc życia. Można podawać maksymalnie 1 kubeczek dziennie. Produkt jest pasteryzowany i nie wymaga przechowywania w lodówce. Zgodnie z przepisami prawa nie zawiera żadnych substancji konserwujących.

Opakowanie 400 g (4 kubeczki), cena rekomendowana: 10,99 zł

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF