Wizyta w kinie to nie tylko radość z obejrzanego filmu, ale przede wszystkim obowiązkowa przekąska w postaci popcornu. Ale czy musimy na nią czekać do momentu wyjścia do kina? Oczywiście, że nie! Z popcornem Bakalland każdy wieczór spędzony w domowym zaciszu możemy celebrować jak prawdziwą premierę. Wystarczy popcorn i dobry film, a chwile przed telewizorem zamienią się w oscarową galę z czerwonym dywanem.

Prażenie kukurydzy znane było już wśród Azteków, Inków i innych plemion Indian północnoamerykańskich. Do Europy zboże to dotarło dopiero na przełomie XV i XVI w. dzięki wyprawom Krzysztofa Kolumba. Już w XIX-wiecznej Ameryce prażoną kukurydzę dodawano do wielu potraw m.in. do owsianki, ciast, sałatek a nawet zup. Dziś popcorn jest powszechną przekąską, a także nieodłącznym elementem popkultury.

pop
Obecnie żaden seans filmowy, nawet ten domowy w rodzinnym gronie, nie może odbyć się bez chrupiących, białych ziarenek popcornu od Bakalland. Do wyboru mamy trzy smaki, więc każdy z pewnością znajdzie swój ulubiony. Dla fanów tradycyjnych słonych przekąsek dedykowany jest smak klasyczny – popcorn solony. Dla wszystkich wielbicieli amerykańskiego stylu i kina polecamy aromatyczny popcorn maślany. Miłośnikom sera polecamy popcorn serowy. Popcorn Bakalland produkowany jest z najwyższej jakości kukurydzy, bez sztucznych barwników i aromatów.
Popcorn to źródło błonnika i witaminy B. Ponadto badania dowodzą, że prażona kukurydza zapobiega chorobom serca oraz nowotworom, ponieważ znajdują się w niej przeciwutleniacze, które skutecznie usuwają z organizmu szkodliwe wolne rodniki. Popcorn stanowi doskonałą alternatywę dla chipsów bądź typowych, słodkich przegryzek i w przeciwieństwie do nich jest ubogi w cukry.

Nieważne, który smak wybierzemy. Chrupiący popcorn od Bakalland zawsze smakuje wyśmienicie. Dzięki łatwemu i szybkiemu przygotowaniu, w każdej chwili możemy skusić się na tę przekąskę i to bez żadnej okazji. Po prostu podarujmy sobie odrobinę wyszukanej przyjemności z gamą popcornów od Bakalland.

Popcorn maślany:  

Waga: 90 g

Cena: ok. 2 zł

Popcorn o smaku serowym:

Waga: 90 g

Cena: ok. 2 zł

Popcorn solony: 

Waga: 90 g

Cena: ok. 2 zł

Więcej informacji na stronie www.bakalland.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF