Zapowiedzi:

7Tajemniczy goście
Premiera w poniedziałek, 11 maja o godz. 21:00

Czym zajmują się pracownicy restauracji pod nieobecność szefa? Możecie się o tym przekonać, dołączając do zespołu Tajemniczych gości, którzy w restauracjach łapią na gorącym uczynku skandalicznie zachowujących się członków personelu. Emocjonujący program o tajnej obserwacji prowadzi Charles Stiles, którego pomysłowe prowokacje umożliwiają wykrywanie kradzieży, kłamstw i oszustw pracowników, którzy przynoszą wstyd branży gastronomicznej. Nierówno dzielone napiwki, problemy z hazardem, niedogotowane jedzenie czy symulowane obrażenia – Charles i jego tajni agenci zawsze znajdą problem, któremu mogą przyjrzeć się okiem ukrytej
kamery. Przekonajcie się, czy Charles zgromadzi wystarczającą ilość dowodów przeciwko kłopotliwym pracownikom.

8Królowie farmy
Piątek, 1 maja, 12:00-22:00

W majowe święto zapraszamy na ośmiogodzinny maraton w towarzystwie rodziny Kingów, która dokłada wszelkich starań, by zapewnić najświeższe produkty rolne swoim klientom z Pensylwanii. Oglądajcie, jak „Niedźwiedzia Mama”, Lisa King oraz jej 10 dzieci radzi sobie z napiętą atmosferą, pracując bez wytchnienia, by 80 hektarów ziemi uprawnej płodziło najlepsze odmiany warzyw i owoców.
Farma Kingów, pełna zwierząt hodowanych na pastwiskach – bez antybiotyków i hormonów, należy do najlepszych farm w Ameryce, sukces ma jednak swoją cenę! Począwszy od wyczerpujących żniw, aż po nocne zmiany w piekarni, członkowie rodziny Kingów na każdym kroku udowadniają, jak bardzo są niezłomni i zżyci ze sobą.

5Rachael kontra Guy: Pojedynek Gwiazd
Premiera w środę, 6 maja o godz. 22:00

Nadszedł czas, by Guy Fieri i Rachael Ray znów stanęli do pojedynku jako kapitanowie złożonych z gwiazd drużyn w konkursie kulinarnym, w którym gra toczy się o wysoką stawkę. Co tydzień z konkurencji odpada jeden z celebrytów, a Guy i Rachael tak długo będą odchudzać swoje drużyny, aż ostatnia z ocalałych gwiazd otrzyma imponującą nagrodę w wysokości 50 tys. dolarów do przekazania na wybraną organizację charytatywną. Średniowieczne uczty, pojedynki w supermarkecie, autorskie hot dogi na
deptakach Coney Island – Guy i Rachael fundują swoim celebrytom emocjonującą podróż kulinarną, poddając ich umiejętności trudnym próbom. Która gwiazda otrzyma tytuł mistrza, zwieńczający przepyszne wyzwanie?

6Dzień matki
Wtorek 26 maja, godz. 6:00-20:00

Dzień Matki spędzicie najprzyjemniej, oddając się w ręce kulinarnych ekspertów: Ewy Wachowicz, Siby Mtonganu i Nigelli Lawson. Usiądźcie wygodnie i zrelaksujcie się, oglądając, jak Food Network świętuje w towarzystwie znawców kuchni, prezentując całodniowy blok odcinków przebojowych programów: „Ewa gotuje”, „Szybkie uczty Siby” oraz „Nigella ekspresowo”. Pomysłowi gospodarze programu będą tworzyć wyśmienite uczty w pobudzającym apetyt maratonie, pełnym sztuczek i porad idealnych dla uczczenia Dnia Matki. Czy to smakowite desery Nigelli czy egzotyczne potrawy Siby – dla każdego znajdzie się coś pysznego.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF