Znamy już zwycięzców pierwszego w tym roku Wyzwania Pepsi! Do konkursu polegającego na zaprojektowaniu oryginalnej puszki Pepsi zgłoszono prawie 7300 propozycji, z których jury z projektantem Maćkiem Sieradzkym na czele wyłoniło 3 najbardziej kreatywne projekty! Już w czerwcu pojawią się one jako limitowana edycja puszek Pepsi o pojemności 500 ml dostępna w sklepach w całej Polsce! Dodatkowo laureaci konkursu spędzą dzień z Maćkiem Sieradzkym w jego butiku w Warszawie, gdzie wspólnie z nim stworzą T-shirty inspirowane projektami puszek.

pepsi

Poznajcie wielką trójkę zwycięzców i ich projekty:

Mateusz Mirocki z Wrocławia zainspirował się zabawnymi grafikami stworzonymi przez Maćka Sieradzky’ego dla aplikacji #Projekt Pucha. „Gdy zobaczyłem rysunki statku, roweru czy rakiety, od razu pomyślałem, że pokażę Pepsi jako napój na każdą okazję: na wakacje, wycieczkę za miasto czy wyprawę w kosmos– powiedział Mateusz. Do projektu dodał także kolorowe, dynamiczne napisy.

Sylwia Fatalska z Dobkowa w województwie dolnośląskim przyznaje, że projektując puszkę Pepsi myślami była już na wakacjach. „Dowiedziałam się, że puszki z limitowanej edycji będą w sklepach już w czerwcu. Pomyślałam więc, że stworzę puszkę, dzięki której każdy oderwie się od rzeczywistości i pomyśli o wakacyjnych wyjazdach” – powiedziała Sylwia.

Z kolei Krzysztof Oleksiak z Warszawy zdradza, że Pepsi kojarzy mu się przede wszystkim z latem i muzyką. „Lato to dla mnie zabawa na świeżym powietrzu i festiwale muzyczne. Chciałem pokazać ten klimat wstawiając na puchę rysunki, które kojarzą się z koncertami i super zabawą ze znajomymi” – przyznał laureat konkursu.

„Fajnie było uczestniczyć w akcji organizowanej przez Pepsi i mieć wpływ na to, co zobaczy cała Polska! Wielkie dzięki wszystkim, którzy podjęli Wyzwanie! Gratuluję zwycięzcom i widzimy się wkrótce u mnie na wspólnym projektowaniu T-shirtów” – powiedział Maciek Sieradzky, projektant, który inspirował Polaków do podjęcia pierwszego Wyzwania Pepsi.

Przed nami kolejne Wyzwania!

Pierwsze Wyzwanie Pepsi dobiegło końca… ale zabawa dopiero się rozkręca! 16 kwietnia wystartowało wyzwanie #NagłośnijSwojeMiasto, dzięki któremu macie szansę pokazać swoje miasto tak, jak jeszcze nikt tego nie zrobił! Aby być na bieżąco, śledźcie stronę www.pepsi.pl oraz profil Pepsi na Facebooku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF