Marka E.Wedel zaprasza pasjonatów słodyczy i wyjątkowych odkryć w zmysłową podróż po niecodziennych smakach. Na rynku pojawiły się bowiem nowe propozycje Wedlowskich Deserów w dwóch oryginalnych wariantach: Dark i Fusion, odpowiednio w deserowej i mlecznej czekoladzie. Praliny zaskakują i zachwycają niebanalnymi połączeniami smakowymi, dając przy tym mnóstwo radości.

wedel

Podążając za trendami, marka E.Wedel rozszerza portfolio swoich produktów o Wedlowskie Desery w nowych, niestandardowych smakach. Do lubianych pralin Classic o smaku popularnych deserów Panna Cotta, Tiramisu i Crème Brulèe zamkniętych w pysznej, mlecznej czekoladzie, dołączają dwie nowe odsłony: Dark i Fusion. Czekoladki dostępne są w odświeżonych, eleganckich pudełkach, doskonałych także na prezent.

W Wedlowskich Deserach Fusion znajdziemy trzy nowe wersje pralin: wypełnione aksamitnym mlecznym kremem o smaku Dulce de Leche, orientalne połączenie intensywnego wedlowskiego kakao z nutą słodkiej, soczystej pomarańczy, czyli Cocoa & Orange oraz zachwycająco pyszne połączenie karmelu i orzechów – Caramel & Nuts. Wszystkie są oblane doskonałą wedlowską czekoladą mleczną.

Z kolei desery w odsłonie Dark to nietypowe wariacje smakowe zamknięte w klasycznej deserowej czekoladzie. Zostały one stworzone z myślą o prawdziwych koneserach pragnących odkrywać nowe połączenia smakowe. W eleganckim pudełeczku znajdziemy: praliny o charakterystycznym smaku tarty cytrynowej – Lemon Tart, kompozycję wykwintnego musu czekoladowego z ekstraktem z pomarańczy – Chocolate Mousse & Orange, a także praliny o smaku popularnej bezy z owocami leśnymi – Pavlova Dessert.

Zapraszamy wielbicieli przepysznych odkryć i nowości do zmysłowej podróży po niecodziennych smakach. Pralinki Wedlowskie Desery w trzech wersjach: Classic, Fusion oraz Dark to uczta dla osób poszukujących wyjątkowych doznań smakowych.

Wedlowskie Desery Classic, Wedlowskie Desery Dark, Wedlowskie Desery Fusion

Waga: 192 g

Cena: ok. 16 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF