Dzika róża, dziki bez oraz aloes i winogrona – to niezwykłe smaki nowego produktu marki Verbena. Inspirowane naturą żelki to propozycja skierowana do osób poszukujących alternatywy dla wysokokalorycznych słodyczy. Dzięki marce Verbena naturalna przyjemność znajduje się w zasięgu ręki!

1

ALTERNATYWNE CO NIECO

Każdemu należy się chwila smakowitej przyjemności i odskoczni, a przekąski pomagają w przywróceniu harmonii ciała i umysłu. Nowy produkt marki Verbena dedykowany jest amatorom słodyczy, którym nie są obce kwestie dbania o zdrowie i prowadzenia zbilansowanej diety. W porównaniu do innych żelków dostępnych na rynku, produkty Verbeny wyróżniają się naturalnym smakiem ziół i owoców

Produkt powstał w oparciu o substancje pochodzenia roślinnego, które korzystnie wpływają na funkcjonowanie organizmu. Dzika róża, dziki bez oraz aloes decydują nie tylko o walorach smakowych. Dzięki zawartości witaminy C, fani słodkości mogą w bardzo przyjemny sposób uzupełniać jej niedobory.

NIE TYL KO ŻELKI

Marka Verbena obecna jest na polskim rynku od 2002 roku. W swojej ofercie posiada także nadziewane cukierki o ziołowych i owocowych smakach, które tworzą unikalne zestawy ziół i roślin, dobieranych na podstawie prowadzonych na szeroką skalę badań. Wszystkie zioła i rośliny pochodzą z czystych ekologicznie regionów górskich.

Produkt dostępny w smakach: dzika róża, dziki bez, aloes i winogron

Cena detaliczna: ok. 2,70zł

Gramatura: 60g

Wyłączny importer: I.D.C. Polonia S.A.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF