Wiosną 2015 roku firma Kupiec przygotowała wyjątkową nowość: kaszę gryczaną białą. To najbardziej wartościowa opcja dla poszukujących „zdrowych kalorii”, którą wyróżnia wysoka zawartość składników mineralnych i witamin oraz delikatny, naturalny smak. Wybornie smakuje podana zarówno jako element dania, w towarzystwie warzyw i mięsa, jak samodzielnie, polana sosem. Opakowanie nowej kaszy gryczanej białej Kupiec zawiera 4 porcje w formie saszetek, które pozwalają na szybkie i proste przygotowanie zdrowego posiłku bogatego w cenne wartości odżywcze.

kasza_gryczana_bialaNOWOŚĆ! Kasza gryczana biała 4×100 g.

Kasza gryczana biała to najbardziej wartościowa kasza otrzymywana z niepalonych ziaren gryki, charakteryzująca się kremową barwą i łagodnym smakiem. Dzięki wysokiej zawartości białka i węglowodanów kasza stanowi źródło energii dla organizmu. Bogata w witaminy P, PP i z grupy B, błonnik, składniki mineralne i energetyczne, posiada właściwości wzmacniające odporność i oczyszczające. Zawarte w kaszy przeciwutleniacze wspierają naczynia krwionośne,
a także odpowiadają za opóźnienie procesów starzenia się, działają przeciwnowotworowo, antybakteryjnie i pomagają
w regulacji gospodarki hormonalnej. Doskonała przy dietach lekkostrawnych, bezglutenowych i alergiach!

Opakowanie: 4×100 g

Cena: 3,99 zł

Kasze marki KUPIEC cieszą się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów.

W 2013 zostały wyróżnione „Konsumenckim Liderem Jakości”.

Nowa odsłona serwisu zdrowe nie nudne!

Serwis zdrowe nie nudne  to źródło wiedzy na temat zdrowego stylu życia, nowinki i wskazówki kulinarne oraz baza przepisów i produktów marki Kupiec. Od kwietnia 2015 roku prezentuje swoją nową odsłonę – zapraszamy do odwiedzenia strony:  www.zdrowenienudne.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF