Gama środków czyszczących marki Ludwik powiększyła się o dwa nowe produkty: płyn do pielęgnacji kuchenek z płytą ceramiczną oraz płyn przeznaczony do mycia elementów ze stali nierdzewnej i chromowanej. Regularne stosowanie tych preparatów zapewni czyszczonym powierzchniom czystość i połysk.

Ludwik do plyt ceramicznychCzyszczenie kuchenek z płytą ceramiczną to prawdziwe wyzwanie. Z jednej strony przypalone zabrudzenia są zazwyczaj dużo trudniejsze do usunięcia, z drugiej zaś należy uważać, aby podczas mycia nie zarysować delikatnej powierzchni grzewczej. Doskonale sprawdzi się tu nowy płyn do pielęgnacji płyt ceramicznych marki Ludwik. Skutecznie rozpuszcza on tłuste plamy, usuwa ślady palców, zacieki z wody oraz przypalenia powstałe podczas gotowania. Preparat nie pozostawia smug na mytych powierzchniach oraz zapobiega ponownemu przywieraniu zabrudzeń. Dodatkowo, pozostawia  świeży, przyjemny zapach.

Ludwik płyn do stali nierdzewnejDrugą nowością w zestawie produktów czyszczących marki Ludwik, jest płyn przeznaczony do codziennej pielęgnacji powierzchni ze stali nierdzewnej – błyszczącej i chromowanej. Idealnie nadaje się do mycia kuchennych zlewów, okapów czy mebli wykonanych z tych materiałów. Płyn, dzięki aktywnej pianie, skutecznie usuwa zabrudzenia, zacieki i tłuste plamy. Nie rysuje czyszczonych powierzchni, i co ważne, zapobiega powtórnemu przywieraniu zabrudzeń.

„Wiele prac domowych wymaga sprzątania przy użyciu specjalistycznych środków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, stale poszerzamy ofertę marki Ludwik o tego typu produkty.” – mówi Magdalena Bonder, Brand Manager.

Ludwik płyn do czyszczenia ceramicznych płyt kuchennych oraz Ludwik płyn czyszczący do stali nierdzewnej i chromowanej dostępne są w opakowaniu o pojemności 250 ml. Sugerowana cena produktów to 6,5 zł.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF