Familijne poszerza portfolio o linię Familijne w czekoladzie. Najnowsza propozycja marki to wafle w polewie o dwóch skrajnie odmiennych smakach czekolady. Nowe produkty są już dostępne w sprzedaży w sklepach sieciowych.

Nowa linia wafelków obejmuje dwa smaki: mocno- i mleczno-czekoladowe. Produkty wyróżniają się polewą o dwóch skrajnych smakach czekolady. Familijne mleczno-czekoladowe to jedyne na rynku wafelki dwusmakowe, w których krem mleczny otoczono dwoma warstwami kremu czekoladowego. Familijne mocno-czekoladowe to wafle z intensywnym czekoladowym kremem oblane wyśmienitą czekoladą deserową.

fam

Opakowania Familijnych w czekoladzie posiadają elegancką i wyróżniającą się szatę graficzną, właściwą dla produktów z segmentu Premium. Zastosowana kolorystyka opakowań podkreśla apetyczność wafelków i charakterystykę smaków. Utrzymanie świeżości produktu gwarantuje folia metalizowana.

Familijne w czekoladzie to koncept dedykowany wszystkim wielbicielom wafelków w czekoladzie, lecz nie w pełni usatysfakcjonowanym z obecnej oferty rynkowej. Zadowoli koneserów łagodnych i wytrawnych słodyczy, a także gusta osób, poszukujących ciekawych połączeń smakowych. Dostępne w rodzinnym opakowaniu, Familijne w czekoladzie idealnie sprawdzą się jako poczęstunek dla gości lub jako wyśmienita rodzinna przekąska.

Producent: Jutrzenka Colian

Produkty:            

Familijne mleczno-czekoladowe

Familijne mocno-czekoladowe

Gramatura: 180 g

Cena: 4,50 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF