Zdrowe i zbilansowane posiłki są niezwykle istotne dla naszego zdrowia i codziennego funkcjonowania. Ważne, aby dieta zawierała związki organiczne będące budulcem organizmu,witaminy oraz minerały.Dodatkowo musi być różnorodna i oczywiste – smaczna. Właśnie dlatego marka GRAAL postanowiła wprowadzić do swojej oferty nową, różnorodną linię produktów Salatino.

2Głównym składnikiem nowej linii produktów Salatino jest tuńczyk. Mięso tej ryby jest bogate w kwasy Omega-3, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Tuńczyk dostarcza pełnowartościowego białka, a także wartości odżywczych, o które warto zadbać w codziennej, zdrowej diecie.Co ważne, oferta nowej linii sałatek Salatino jest zróżnicowana i każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W portfolio produktów znajduję się m.in. Tuńczykpo meksykańsku, Tuńczykz czarnymi oliwkami, Tuńczyk z grzybami mun, Tuńczyk z kasztanami czy Tuńczyk z kuskusem perłowym.

Sałatki Salatino to idealna propozycja dla osób aktywnych zawodowo, które cenią sobie dania bez substancji konserwujących i sztucznych składników. Dzięki gotowym do podania produktom, sprawdzą się jako zdrowa i szybka przekąska czy idealne, pełnowartościowe drugie śniadanie.

Zapraszamy na stronę internetową www.graal.pl.

Salatino
Tuńczyk po meksykańsku
Waga: 160 g
Cena: 7,99 zł

Salatino
Tuńczyk z czarnymi oliwkami
Waga: 160 g
Cena: 7,99 zł

Salatino
Tuńczyk z grzybami mun
Waga: 160 g
Cena: 7,99 zł

Salatino
Tuńczyk z kasztanami
Waga: 160 g
Cena: 7,99 zł

Salatino
Tuńczyk z kuskusem perłowym
Waga: 160 g
Cena: 7,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF