Orzechy laskowe, rodzynki sułtańskie i kruche migdały to tylko niektóre składniki Mieszanki Studenckiej z migdałami, zamkniętej w słonecznym opakowaniu od Bakalland. Co w sobie kryje? Jaki wpływ ma na nasze zdrowie? Odkrywamy przed Wami wszystkie tajemnice bakaliowego miksu!

Mieszanki Bakalland to zamknięte w poręcznym opakowaniu, najwyższej jakości bakalie. Są one idealnie dobrane pod względem proporcji, ze starannie wyselekcjonowanych orzechów i suszonych owoców. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, marka Bakalland oferuje trzy wyjątkowe kompozycje – dedykowaną wielbicielom orzechów Mieszankę Studencką Klasyczną, Mieszankę Studencką z Migdałami oraz Mieszankę bakaliową żurawinowo-orzechową.

bak

Mieszanki marki Bakalland to również atrakcyjne i zdrowe uzupełnienie codziennej diety, idealne połączenie smaków stworzone z pasją przez naszych specjalistów. Do wyboru trzy  atrakcyjne smaki, w czterech gramaturach, by  zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Składniki każdego produktu dostarczają witamin i minerałów, dzięki którym każdy może poczuć naturalną energię prosto z natury.

Mieszanka Studencka Klasyczna, na którą składają się rodzynki sułtańskie, orzechy arachidowe, orzechy laskowe i nerkowca, to kompozycja będąca naturalnym źródłem magnezu, potasu i witaminy E.

Mieszanka Studencka z Migdałami składa się z rodzynek sułtańskich, orzechów laskowych i nerkowca oraz dodatku delikatnych i słodkich migdałów. Tak dobrane bakalie to z kolei naturalne źródło potasu, miedzi i żelaza.

Mieszanka bakaliowa żurawinowo-orzechowa to miks najlepszej jakości migdałów, orzechów nerkowca oraz suszonej na słońcu żurawiny. Połączone składniki wybornie smakują oraz są źródłem witaminy E oraz błonnika.

Dodatkowo wszystkie pozycje z oferty Bakalland zachęcają do zakupu swoimi słonecznymi opakowaniami, które kojarzą się z egzotycznymi zakątkami świata. Ich kolorystyka sprawia, że konsument odnajdzie wszystkie swoje ulubione produkty bez względu na ich rozmieszczenie w sklepie.

Mieszanka żurawinowo-orzechowa  

Waga: 180 g

Cena: 9,90 zł

Mieszanka Studencka

Waga: 200 g/400 g

Cena: 9,90 zł/18, 90 zł

Mieszanka Studencka z migdałami

Waga: 100 g

Cena: 6,30 zł

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF