Dzieci, szczególnie małe, są  szczególnie podatne na różnego typu schorzenia infekcyjne. Szybki powrót do zdrowia  maluszka przyspieszy  właściwie skomponowana dieta, uzupełniona dużą ilością krystalicznie czystej wody źródlanej „Mama i ja”. O tym jak ważna w czasie choroby dziecka jest troska o zachowanie prawidłowej gospodarki wodno-elektrolitowej opowiada pediatra, lek. med. Joanna Iwankiewicz.

woda_mama_i_ja_aranz_4Naturalna ochrona

Małe dzieci często muszą zmagać się z różnymi dolegliwościami, które mogą bardzo poważnie nadwyrężyć ich zdrowie. Ponadto zdarza się, że towarzyszące zakażeniom bakteryjnym i wirusowym biegunki, wymioty oraz gorączka prowadzą do groźnego w skutkach odwodnienia. Dzieci poniżej 4 roku życia są szczególnie narażone na nadmierną utratę płynów. Ich ciało nie tylko składa się aż w 80% z wody, ale także cechuje się znacznie bardziej intensywnym metabolizmem, niż ma to miejsce w przypadku dorosłych – wyjaśnia pediatra Joanna Iwankiewicz. Jak zatem w czasie obniżonej odporności zapewnić odpowiednią ochronę wrażliwego organizmu maluszka? W przypadku chorób niezwykle ważne jest regularne uzupełnianie płynów. Niedobór wody może między innymi zaburzyć pracę wielu układów: krążenia, pokarmowego, nerwowego oraz mięśniowego. Dlatego właściwie skomponowane posiłki powinny być dopełnione delikatnymi napojami, takimi jak charakteryzująca się niskim stopniem mineralizacji woda źródlana „Mama i ja” – dodaje ekspert. Życiodajna woda pozwoli nie tylko zadbać o zdrowie naszego dziecka, ale równie szybko pomoże mu powrócić do pełni sił po niedawnej chorobie.

Mama, zdrowie i ja

Stworzona z myślą o maluszkach niegazowana i krystalicznie czysta woda źródlana „Mama i ja” stanie się doskonałym antidotum na powikłania wielu niemowlęcych dolegliwości. Została ona wydobyta wprost ze źródeł znajdujących się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Dzięki temu jest w pełni naturalnym oraz całkowicie ekologicznym uzupełnieniem diety każdego malca. Ponadto pozytywna rekomendacja Instytutu „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” daje gwarancję najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa, które pozwolą nam jak najlepiej zatroszczyć się o wrażliwy organizm niemowląt. Wykorzystanie jej dobroczynnych właściwości  z pewnością przyspieszy powrót do zdrowia, a także zadba o dobre samopoczucie naszego maleństwa na co dzień.

Woda źródlana „Mama i ja” dostępna jest w butelkach o pojemności 1,5 l oraz 0,5 l, które dodatkowo wyposażono w funkcjonalny i poręczny „dziubek”.

Woda źródlana Mama i ja

Cena:

1,5 L – cena: 2zł

0,5 L- cena: 1,50zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF